úterý 25. ledna 2022 Miloš

Krimi

V Jizerkách zkolaboval běžkař. Policisté už vědí, kdo to je

Náročný zásah mají za sebou záchranáři v Jizerských horách. V oblasti Kořenova v neděli odpoledne zkolaboval běžkař. Přímo na místě pak probíhala resuscitace. Muže ve vážném stavu převezli záchranáři do nemocnice, policie poté pátrala po jeho...

Pět vražd, stovky násilných trestných činů. Kriminalita v Libereckém kraji přesto loni klesla skoro o deset procent

Kriminalita v Libereckém kraji loni klesla o 9,7 procenta. Policisté řešili 6586 skutků, v roce 2020 jich bylo 7290. Loni objasnili kriminalisté 56,1 procenta případů, o rok dříve 55,3 procenta.

Auto zavadilo zrcátkem o chodce, který se zranil. Řidiče hledá policie

Ke střetu vozidla s chodcem, při kterém se zranil chlapec, došlo ve středu 5. ledna v Horní Libchavě na Českolipsku. Policisté hledají řidiče i případné svědky incidentu.

Policie ve spolupráci s hasiči zasahovala během odpoledních a večerních hodin v Průmyslové zóně Jih v Liberci. Podle anonymu měly být na pobočkách firmy Denso Manufacturing uloženy bomby. Žádné výbušniny ale nebyly objeveny.

Zdrogovaná žena tvrdila, že auto řídil někdo jiný a utekl. Stopy ve sněhu ale chyběly

Kvůli podezřelému chování, které zaznamenaly městské kamery, se noční hlídka jabloneckých strážníků rozhodla zkontrolovat posádku vozidla v ulici Lesní. Narazila při tom na řidičku pod vlivem drog.

Zběsilá honička na Jablonecku. Muž bez řidičáku ujížděl policistům do Jizerek

Téměř osm kilometrů ujížděl 13. ledna řidič policejní hlídce od Jablonce směrem na Albrechtice. Zastavila ho až vrstva uježděného sněhu. A důvod zběsilé jízdy? Neměl řidičák.

Řidič se s autem zasekl na betonové zábraně. Dvacet minut nikdo nepomohl

Pětasedmdesátiletý řidič se v pondělí ráno dostal do problémů. Poblíž novoborského Kauflandu přehlédl betonovou zábranu, najel na ni a zasekl se. Poté se snažil přivolat pomoc, dobrých dvacet minut ale u něj nikdo nezastavil.

Policisté zatkli dealerku z Turnovska. Lidem prodala skoro čtvrt kila pervitinu

Až deset let může ve vězení strávit sedmatřicetiletá žena z Turnovska. Tu policisté nedávno zatkli kvůli prodeji drog, především pervitinu. Soud ženu poslal do vazby, kde bude čekat na soud.

Kvůli námraze se na silnicích v Libereckém kraji v neděli navečer tvořila ledovka. Zhoršené podmínky byly i na hlavních tazích. V souvislosti s tím zasahovaly záchranné složky u řady dopravních nehod.

Hasiči zasahovali u požáru rodinného domu v Líšném

Dnes ráno vyjížděly jednotky hasičů k požáru rodinného domu v Líšném na Jablonecku. Jedna osoba byla předána do péče záchranářů.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.