pondělí 20. ledna 2020 Ilona

Nejčtenější

Turnov rozdělí mezi nápady občanů na zlepšení města přes půl milionu

V letošním roce má město Turnov připraveno do participativního rozpočtu s názvem Tvoříme Turnov celkem 600 tisíc korun. Ty rozdělí mezi nejlepší návrhy občanů.

VIDEO: Markéta upozorňuje na viditelnost chodců

Reflexní prvky mohou zachránit život. Nejen děti na tuto problematiku upozorňuje nový spot projektu Markétina dopravní viditelnost. Reflexními prvky by se měli zviditelnit nejen chodci a cyklisté. Nezapomínejme také na své čtyřnohé přátele.

V jabloneckém lesoparku na Žižkáči se opravuje mobiliář

Na začátku týdne začala demontáž některého mobiliáře v lesoparku na Žižkově Vrchu v Jablonci nad Nisou. Místo se tak postupně dočká nového vybavení.

FOTO: Areál koupaliště je v Jilemnici roky zchátralý. Město připravilo projekt koupacího biotopu za 40 milionů

Nové koupaliště se v Jilemnici řeší hodně let. A debata bývá často plná emocí, už před třemi lety lidé odmítli výstavbu nového areálu, na konci roku město připravilo projekt nový. Koupaliště by fungovalo jako biotop a stálo by asi 40 milionů korun.

Tygři v Třinci dotahovali marně. Domácím Ocelářům podlehli 3:4

Dramatické utkání odehráli liberečtí hokejisté na ledě Třince. Po první třetině sice prohrávali už 3:1 a v průběhu utkání 4:2, třetím gólem pak zápas zdramatizovali, vyrovnat už ale nedokázali ani při hře bez brankáře.

Potravinová banka rozděluje jídlo potřebným. Kraj na její provoz přidá tři sta tisíc

Desítky tun rozdělí každý rok liberecká potravinová banka potřebným lidem. Jako neziskovka ale potřebuje peníze na provoz. Pro tento rok ji třemi sty tisíci přispěje třeba Liberecký kraj.

Poznejte svět Pavla Stejskala. Po mrtvici fotí pouze levou rukou

V Malé výstavní síni na libereckém Benešově náměstí naproti radnici si můžete prohlédnout fotografie Pavla Stejskala. Ten fotí prakticky celý život, na začátku devadesátých let se musel vypořádat s následky mozkové mrtvice a fotí pouze levou rukou.

Testované burčáky dopadly hůř než v minulosti. Byly přislazené nebo obsahovaly moc alkoholu

Stejně jako v předchozích letech i na sklonku toho loňského se inspektoři ze Státní zemědělské a potravinářské inspekce zaměřili na kontrolu burčáků a částečně zkvašeného hroznového moštu. A tentokrát nevyhovělo více vzorků než v předchozích...

Kuriózní nehoda na Smědavě. Auto na parkovišti vjelo na jiný vůz

Tomu se říká smůla. Na parkovišti na Smědavě došlo v neděli odpoledne k hodně nezvyklé nehodě. Jeden z řidičů totiž při vyjíždění z parkoviště najel na auto, které stálo o něco níže.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.