Počasí dnes4 °C, zítra3 °C

Slovan Frýdlant porazil Lomnici. O vítězství rozhodl čtyřmi góly ve druhé půli

Fotbalisté Frýdlantu v devátém kole krajského přeboru přivítali Lomnici. A dlouho to vypadalo na vyrovnané utkání. Vše se ale zlomilo v průběhu druhé půle, kdy domácí nastříleli čtyři branky.

První půle začala spíš bojem o každý míč. Hrál se fotbal plný osobních soubojů, bez jakýchkoli kombinačních akcí. Po jednom z takových soubojů zůstal útočník Lomnice ležet ve vápně a sudí tento souboj vyhodnotil jako penaltový. K exekuci penalty se postavil hostující Gaubman a nezaváhal 0-1.

Slovan však stihnul Štrbákem za dvě minuty srovnat. Až do poločasu to pak byl spíš boj o každý míč, než nějaký pohledný fotbal.

Druhou půli byl pak Slovan aktivnější a víc se tlačil dopředu. V 55. miutě nastal zřejmě zlomový okamžik zápasu, kdy za stále ne stoprocentně zdravého Nováka nastoupil Glod, který hru patřičně oživil a frýdlantští poté začali střílet branky. Postupně zkompletoval hattrick Štrbák a své zářezy přidali i Mazánek a Kukla. Slovan tak přesvědčivě porazil třetí tým tabulky a dokazuje i přes množství absencí své kvality.

Slovan Frýdlant - FC Lomnice nad Popelkou   5:1 (1:1)

Branky: 3x Štrbák, Mazánek, Kukla - Gaubman z pen. Diváci: 80. Rozhodčí: Martínek Lukáš - Hanousek Karel, Šůma Josef.

Hodnocení článku je 20 %. Ohodnoť článek i Ty!