neděle 3. července 2022 Radomír

Liberečtí hokejisté zahájili přípravu na novou sezonu. Na úvodním tréninku se sešlo dvanáct hráčů

I když někteří Bílí Tygři ještě v sezoně pokračují, část kádru se už sešla k přípravě na tu novou. Zatím trénuje dvanáct hokejistů a postupně se budou přidávat další.

Trenéru Augustovi se hlásili především mladíci doplnění o Lukáše Dernera a Jaroslava Pavelku, kteří se přidali dobrovolně. Na tréninku už ale nechyběli ani navrátilci na soupisce Bílých Tygrů Jan Ordoš s Markem Zacharem. Ti se individuálně připravují již několik týdnů. Kompletní letní přípravu zajišťuje stejně jako v předchozích letech kondiční trenér Aleš Pařez.

„Sladit tréninkový plán všech hráčů letos nebylo úplně snadné. Máme tu hráče, kteří trénují individuálně, pak zase mladíky, kteří nebyli během play-off tolik vytížení. Honzovi Ordošovi s Markem Zacharem naopak skončila sezona dříve. Samostatnou skupinou jsou pak reprezentanti na právě probíhajícím mistrovství světa. Proto dochází k letmému startu letní přípravy," vysvětlil trenér Patrik Augusta.

Někteří hráči mají zatím individuální tréninkový plán, jde o Michala Birnera, Petra Jelínka, Tomáše Filippiho, Jaroslava Vlacha nebo novou posilu Jakuba Klepiše. V pondělí 31. května se pak sejde celý tým kromě reprezentantů bojujících na mistrovství světa.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Bílí Tygři Liberec

Štítky bílí tygři, hokej, příprava, liberec

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.