Počasí dnes9 °C, zítra9 °C
Pátek 31. března 2023  |  Svátek má Kvido

Vyhledávání

Nalezené články: "řsd čr"

Lidé mohou sledovat na online mapě, jestli a kde jezdí sypače

Silničáři spustili v České republice nový portál, který má lidem v zimním období usnadnit cestování a přehled o stavu vozovek. Na webových stránkách si mohou zájemci najít aktuální polohu sypačů a zjistit, v jakou dobu byly konkrétní silnice...

Silnice v Rynolticích je hotová. Komplikace zůstanou u Rozkoše

Stavební práce na silnici I/13 v Rynolticích byly o víkendu dokončeny. Uzavírka pro řidiče skončila a úsek je opět průjezdný. Komplikace ale způsobí stavba ekoduktu mezi Rynolticemi a Bílým Kostelem.

Časté nehody, stížnosti řidičů. Rychnov řeší nerespektování zákazu odbočení

Rychnov u Jablonce řeší opakované stížnosti řidičů, které se týkají křižovatky hlavního tahu I/65 s ulicí Boční na Dobré Vodě. Řada účastníků provozu totiž nerespektuje zdejší zákazy odbočení. To potvrdilo i měření rychnovských strážníků.

Nejzatíženějšími tahy v kraji je I/35 v Liberci i silnice skrz turnovské náměstí

Ředitelství silnic a dálnic ČR (ŘSD ČR) zveřejnilo výsledky celostátního sčítání dopravy (CSD), které probíhá pravidelně v pětiletých intervalech. Podle výsledků doprava od roku 2016 opět výrazně narostla.

Na Rádelském mlýnu přibylo dopravní značení. Má zabránit časté jízdě v protisměru

Poté, co několik řidičů najelo na nový most na křižovatce Rádelský mlýn v protisměru, nechalo Ředitelství silnic a dálnic České republiky (ŘSD ČR) na silnici I/65 vedoucí od Rychnova u Jablonce nad Nisou umístit nové značení. Jízdu v protisměru...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "řsd čr"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "řsd čr"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.