čtvrtek 20. února 2020 Oldřich

Vyhledávání

Nalezené články: "Podzámčí"

Jak bude vypadat frýdlantské Podzámčí? Rozhodněte o tom i vy

Není vám lhostejná budoucnost frýdlantské lokality Podzámčí, nebo v tomto místě dokonce přímo bydlíte a chcete znát plány města do budoucna? Pak přijďte dnes odpoledne na veřejné projednávání do Zámeckého pivovaru.

Studie obnovy autokempu ve Frýdlantu počítá i s koupalištěm

V současnosti opuštěný autokemp poblíž frýdlantského pivovaru by se v příštích letech mohl proměnit ve velký volnočasový areál. Město Frýdlant si nechalo zpracovat studii, kterou v červnu dostanou ke schválení městští zastupitelé.

Ve Frýdlantu vybudovali novou naučnou stezku na Křížovém vrchu

Novou naučnou stezku na Křížovém vrchu vybudovali ve Frýdlantu na Liberecku díky penězům z česko-polského projektu Společně objevujeme přírodu a historii na naučných stezkách Frýdlantu a Lubaně. Frýdlantská stezka v rezervaci Křížový vrch ukazuje...

Nová naučná stezka ve Frýdlantě povede přes mokřady a bude mít výhled na zámek

Nalákat turisty do areálu takzvaného Podzámčí a ukázat, že ve Frýdlantě není jen zámek. Taková je myšlenka vybudování necelý kilometr dlouhé naučné stezky přírodní rezervací Křížový vrch. Povede přes mokřady, lemovat ji budou čedičové kameny a bude...

Víkend před Vánoci můžete prožít třeba na zámku

Víkend před Štědrým dnem nabídne poslední možnost k adventním prohlídkám zámků na Liberecku i v okolí. Nenechte si ujít netypickou návštěvu, okořeněnou předvánoční atmosférou. Zajeďte třeba na Grabštejn nebo do Zákup.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Podzámčí"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Podzámčí"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.