pátek 24. ledna 2020 Milena

Vyhledávání

Nalezené články: "Rýnovka"

Řidiči měli problém s vyjížděním od Rýnovky, teď mají nový výjezd

Vybudování nového výjezdu by mělo výrazně zlepšit dopravní situaci a ulehčit vyjíždění řidičům, kteří se snaží odjet z parkoviště u obchodního centra Rýnovka nebo od OBI v Jablonci.

Nepoučitelný zlodějíček opět kradl, hrozí mu až tři roky

Teprve pětadvacetiletý muž v minulosti kradl, nyní se rozhodl opět se vydat na scestí. Tentokrát se rozhodl obohatit se v jabloneckém obchodním centru Rýnovka.

Zloděj se nepoučil, kvůli kšiltovce mu nyní hrozí pobyt za mřížemi

Osmnáctiletý mladík byl již v minulosti pro krádež souzen, to mu však nezabránilo, aby čin zopakoval. Případ řeší policisté z Obvodního oddělení Jablonec nad Nisou - Mšeno, kteří pachatele informovali o podezření ze spáchání trestného činu krádeže.

Řidička neměla za volantem co dělat. Se zákazem řízení nadýchala tři promile

Hodně nepříjemné střízlivění čekalo v noci na dnešek řidičku Daewoo Matiz, kterou zastavila policejní hlídka v neděli před šestou hodinou večerní u nákupního centra Rýnovka v Jablonci nad Nisou. Žena za volantem neměla co dělat hned z několika...

V Nise v Jablonci uhynuly desítky ryb, příčina se zjišťuje

Několik desítek ryb uhynulo v Nise v Jablonci nad Nisou. Příčina se zjišťuje. Zatím není známá ani výše škod. "Případ jsme předali k šetření odboru životního prostředí jabloneckého magistrátu," uvedla mluvčí policie Dagmar Sochorová.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Rýnovka"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Rýnovka"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.