čtvrtek 20. února 2020 Oldřich

Vyhledávání

Nalezené články: "Vojanova"

Bezdoplatková zóna se v Liberci rozšířila o další dva domy na Františkově

V Liberci se rozšířila takzvaná bezdoplatková zóna o další dvě budovy ve Vojanově ulici na Františkově. Dosud se toto opatření ve městě vztahovalo jen na jeden dům v této ulici.

Liberec chce rozšíření bezdoplatkové zóny o dvě lokality

Liberec chce rozšířit takzvanou bezdoplatkovou zónu o dvě lokality. Zatím se toto opatření ve stotisícovém městě vztahuje na jeden dům ve Vojanově ulici ve Františkově. Radnice podá ke správnímu orgánu žádost pro další dva domy v této ulici a také...

Liberec má první bezdoplatkovou zónu, dům ve Vojanově ulici

Liberec má první takzvanou bezdoplatkovou zónu. Vztahuje se na bytový dům Vojanova 138 ve čtvrti Františkov nedaleko základní školy. Nově ubytovaní v tomto domě už nebudou mít nárok na doplatek na bydlení.

FOTO: Ve Vojanově ulici hořel dům. Hasiči evakuovali jedenáct lidí

Požár domu v jednom z nechvalně známých domů ve Vojanově ulici v Liberci zaměstnal ráno hasiče. Hořelo v horním bytě a na půdě domu. Hasiči z domu evakuovali celkem jedenáct lidí, nikdo se při požáru nezranil.

Starší žena se na ulici dusila a kolabovala. Strážník za ní ze služebny běžel

Františkovský strážník David Fischer pomohl před pár dny zachránit život ženě, která nemohla dýchat a na ulici kolabovala. Sice si stačila zavolat záchranku, jenže už nedokázala přesně říct, kde je.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Vojanova"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Vojanova"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.