středa 19. února 2020 Patrik

Vyhledávání

Nalezené články: "jízdní řády"

Krkonoše na kole. Vyberte si z patnácti cyklovýletů

Pro všechny nadšence polykající kilometry, tak i jezdce turisty, ale i rodiny s dětmi, jsou v Krkonoších vyznačeny desítky cyklistických tras. Každá z nich vás provede jedinečnými místy v Krkonošském národním parku a poodhalí vám krásu zdejší...

Muzejní noc se vrací do budoucnosti. Chybět nebude ani robot

Už tento pátek se v několika muzejních institucích koná oblíbená Muzejní noc. Otevřená bude třeba liberecká galerie, iQlandie nebo jablonecké muzeum. Letošní ročník má téma návrat do budoucnosti. Vstup na akci je zdarma.

Kvůli rekonstrukci mostu bude od dubna uzavřená silnice ve Frýdlantu–Větrově

Na pět měsíců bude od prvního dubna úplně uzavřená silnice III. třídy ve Frýdlantu, v místní části města Větrov. Důvodem uzavírky je rekonstrukce havarijního stavu mostu. Uzavírka si vyžádá omezení veřejné linkové autobusové dopravy. Celkové náklady...

Jak vyřešit dopravní kolapsy v Jizerkách? Od pátku do hor pojede více autobusů

V Libereckém kraji se od února změní jízdní řády dvou autobusových linek, které zajišťují sezonní dopravu k zimním střediskům v Jizerských horách. Autobusy budou jezdit častěji do Bedřichova a na Smědavu.

Pro papírovou jízdenku k řidiči a s přesnou částkou. Budou muset cestující v Jablonci rozbít prasátka?

Situaci v autobusové dopravě se podařilo v Jablonci vyřešit. Nadále ji bude zajišťovat společnost BusLine LK. Autobusy včera bez problémů vyjely a dokonce i jízdní řády zůstaly stejné. Co se však bez změny neobešlo, je nákup papírových jízdenek.

Dopravní podnik nemá po odchodu BusLine dost řidičů. Spojů bude od soboty jezdit méně

Dlouho se řešilo, jak se liberecký dopravní podnik vyrovná s odchodem společnosti BusLine, která zajišťovala zhruba 40 procent všech městských spojů. DPMLJ nakoupil nové autobusy a snažil se sehnat dostatek nových řidičů. Jenže to se úplně...

Na Kunratickou se vrátila autobusová zastávka, funguje od dnešního dne

Na novou silnici mezi Jabloncem na Nisou a Libercem se vrátila autobusová zastávka Nad Lukášovem. Autobusy zde ale budou jezdit pouze v pracovní dny.

Cesta do Jablonce se zrychlí. Autobusy pojedou kratší dobu, přibudou víkendové spoje

Blíží se otevření nové dopravní spojky mezi Libercem a Jabloncem. Kromě řidičů na něj čekají také obyvatelé obou měst, kteří jezdí autobusy. Díky nové silnici se totiž spojení mezi oběma městy urychlí až o deset minut.

Dopravu na Frýdlantsku zkomplikuje další uzavírka

Dopravu na Frýdlantsku zkomplikuje na několik měsíců další omezení. Z důvodu rekonstrukce bude od 3. dubna do 31. srpna uzavřena silnice z Ludvíkova pod Smrkem do Lázní Libverda. Obyvatelům Přebytku a dopravní obsluze bude vjezd umožněn.

Liberecký dopravní podnik zřejmě jako první zpřístupnil všem data o jízdních řádech

Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce (DPMLJ) na svém webu zpřístupnil veškerá data o jízdních řádech, která jsou potřeba při tvorbě aplikací pro vyhledávání spojení v MHD. V republice je mezi dopravními podniky v tomto směru zřejmě průkopníkem....

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.