sobota 29. února 2020 Horymír

Vyhledávání

Nalezené články: "plavba"

Nedělní pohádka u Fryče. Ruda Hancvencl zahraje maňáskového Robinsona

Klasické dílo světové literatury. To je Robinson Crusoe Daniela Defoe. Nečetněkrát byl zdramatizován, zfilmován, existuje i loutkový film. V Liberci ale nyní můžete vidět originální zpracování jabloneckého Rudy Hancvencla, který Robinsona převedl do...

Na Máchovo jezero se vrátil Máj, čekají ho adventní plavby

Na Máchovo jezero po kontrole podponorové části vrátil za pomoci dvou jeřábů sedmdesátitunový Máj, největší loď místní regaty. Loď je v pořádku a cestující bude znovu vozit v prosinci, při čtyřech nedělních adventních plavbách za soumraku.

TIP NA VÝLET: Koloběžky jsou v Českém ráji v kurzu

Poznat Český ráj se dá nejen pěšky, vlakem, autem či na kole, ale také na lodi či koloběžce. Ty jsou čím dál tím oblíbenější v srdci Maloskalska, kde je již několik příležitostí si koloběžku zapůjčit. Kromě základny na Malé Skále si můžete domluvit...

Na libereckou přehradu se opět vydají loďky plné lampiónů

Lampiónová plavba je každoroční akcí oblíbenou zejména u dětí. I letos ji vodní skauti v Liberci uspořádají, a to ve středu 24. dubna na sv. Jiří. Ten je patronem všech skautů a skautek.

Libereckou přehradu večer ozáří lampiony. Proběhne skautská plavba

Další ročník Lampionové plavby proběhne dnes večer na liberecké přehradě. Akce se koná od sedmi hodin večer a pro děti široké veřejnosti ji organizují přístavy vodních skautů a skautek Maják a Flotila společně se střediskem Ještěd.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "plavba"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "plavba"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.