pátek 27. listopadu 2020 Xenie

Vyhledávání

Nalezené články: "vojanova"

Ve Vojanově ulici opět hořelo. Hasiči evakuovali osmnáct lidí ze dvou domů

Požár odpoledne zasáhl několikapatrový dům v Liberci-Františkově. Hasiči z něj a sousedního domu ve Vojanově ulici evakuovali 18 lidí. Ve spolupráci s městem pro ně bude třeba zajistit náhradní ubytování. Druhé patro jednoho domu je neobyvatelné,...

Bezdoplatková zóna se v Liberci rozšířila o další dva domy na Františkově

V Liberci se rozšířila takzvaná bezdoplatková zóna o další dvě budovy ve Vojanově ulici na Františkově. Dosud se toto opatření ve městě vztahovalo jen na jeden dům v této ulici.

Liberec chce rozšíření bezdoplatkové zóny o dvě lokality

Liberec chce rozšířit takzvanou bezdoplatkovou zónu o dvě lokality. Zatím se toto opatření ve stotisícovém městě vztahuje na jeden dům ve Vojanově ulici ve Františkově. Radnice podá ke správnímu orgánu žádost pro další dva domy v této ulici a také...

Liberec má první bezdoplatkovou zónu, dům ve Vojanově ulici

Liberec má první takzvanou bezdoplatkovou zónu. Vztahuje se na bytový dům Vojanova 138 ve čtvrti Františkov nedaleko základní školy. Nově ubytovaní v tomto domě už nebudou mít nárok na doplatek na bydlení.

FOTO: Ve Vojanově ulici hořel dům. Hasiči evakuovali jedenáct lidí

Požár domu v jednom z nechvalně známých domů ve Vojanově ulici v Liberci zaměstnal ráno hasiče. Hořelo v horním bytě a na půdě domu. Hasiči z domu evakuovali celkem jedenáct lidí, nikdo se při požáru nezranil.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "vojanova"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "vojanova"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.