sobota 18. září 2021 Kryštof

Jablonecko

Muž zkolaboval při návštěvě známého. Život mu zachránili policisté s defibrilátorem

Policejní hlídka byla jako první na místě u události, ke které došlo minulý týden v Železném Brodě. Při návštěvě známého zkolaboval třiadevadesátiletý senior, policistům se ale včasným zásahem podařilo zachránit mu život.

Jablonec podpoří obnovu tří škol a jedné školky poničených tornádem milionem korun

Jablonec podpoří milionem korun tři obce v Jihomoravském kraji, které v červnu poničilo tornádo. Peníze jsou určené na obnovu tří základních a jedné mateřské školy. Poskytnutí daru schválili jablonečtí zastupitelé.

Příští týden srovná komín na Brandlu se zemí odstřel

Komín teplárny na Brandlu v Jablonci, který je se 162 metry nejvyšší stavbou v Libereckém kraji, střelmistr v sobotu za týden odstřelí.

Velká kontrola motorkářů, dohlížel i vrtulník. Policisté odhalili tři desítky přestupků

Další dopravně bezpečnostní akce zaměřená na motocykly proběhla o víkendu. V akci byl i policejní vrtulník a policisté se zaměřili na oblíbené místo motorkářů – zatáčky u Železného Brodu. Během akce zjistili devětadvacet přestupků.

Jablonec chce v Palackého ulici vybudovat cyklopruhy, bude žádat o dotaci

Město Jablonec chce v rušné ulici Palackého vybudovat pruhy pro cyklisty. Na projekt za více než 40 milionů korun chce žádat evropskou dotaci.

Práce na křižovatce u jablonecké pošty končí. Příští týden se otevře

V příštím týdnu se v Jablonci otevře významný dopravní uzel. Znovu se otevře křižovatka ulic Generála Mrázka, Liberecké a Komenského u pošty po rekonstrukci kanalizace a dalších sítí.

Při požáru v Zásadě zemřel člověk. Případ vyšetřují kriminalisté

Během včerejšího večera zasahovaly jednotky hasičů a policistů v Zásadě na Jablonecku, kde došlo k požáru bytu. Na místě zemřel muž.

Podhorská se částečně uzavřela. Důvodem je havárie plynu

K již stávajícím dopravním omezením se v Jablonci od dnešního dne přidala částečná uzavírka ulice Podhorská kvůli havárii plynového vedení.

Harrachov doposud nemá městskou policii. Město by chtělo minimálně jednoho strážníka

Krkonošský Harrachov si chce ještě letos zřídit městskou policii, zdůvodňuje to nedostatkem státních policistů. Známé turistické středisko chce mít alespoň jednoho až dva strážníky, informoval starosta města Jaroslav Čech.

Muž usnul při vaření. Před udušením ho zachránili strážníci

Z oken se valí silný kouř a v bytě nejspíše hoří. Přesně takové oznámení obdrželi jablonečtí strážníci na tísňovou linku. U bytu v ulici Sadová byla hlídka do dvou minut. Díky oznámení a rychlému zásahu přežil muž, kterého strážníci v bytě objevili.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.