Počasí dnes9,8 °C, zítra9 °C
Pátek 21. března 2025  |  Svátek má Radek
Bez reklam

Aktuálně

Sedmnáctiletou Liberečanku a jejího přítele se podařilo vypátrat. Zdržovali se na Semilsku

Autoři | Foto Policie ČR

Dívku, která byla pohřešována od úterý 5. června, se podařilo vypátrat i s jejím přítelem. Zadrženi byli na Semilsku.

Sedmnáctiletou dívku, kterou policie pohřešovala od úterý 5. června, se podařilo i s jejím přítelem vypátrat v neděli 10. června v dopoledních hodinách na Semilsku. 

Dívka odešla ráno 5. června z domova do školy a posléze už o sobě nedala jakýmkoliv způsobem vědět. Naposledy pak byla viděna ve společnosti svého o deset let staršího slovenského přítele v Jablonci nad Nisou, na kterého je ale vydán trestní příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody.

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.

Štítky Liberec, policie, pátrání, okres Semily, Jablonec nad Nisou

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Sedmnáctiletou Liberečanku a jejího přítele se podařilo vypátrat. Zdržovali se na Semilsku  |  Krimi  |  Liberecká Drbna - zprávy z Liberce a Libereckého kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

 Přihlásit se přes Apple
Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.