Počasí dnes21 °C, zítra18 °C
Čtvrtek 1. června 2023  |  Svátek má Laura

Z kraje

Policie hledá svědka loupeže v parku u krajského úřadu. Zveřejnila jeho fotografii

Liberečtí kriminalisté hledají důležitého svědka loupeže, ke které došlo už loni na konci srpna brzy ráno v parku před krajským úřadem. Tři muži tam napadli jiného muže spícího na lavičce a okradli ho. Policisté nyní zveřejnili fotografii muže,...

Studenti z Kateřinek chystají galavečer. Dovednosti získávají ve škole i na stážích v cizině

Kreativita, tvůrčí nasazení, nápaditost a v neposlední řadě získané zkušenosti, vzdělání a dovednosti.

Unikátní výstava Kriminálka proběhne v OC Nisa Liberec

Pro všechny malé i velké detektivy je určena interaktivní výstava Kriminálka. Provede vás detektivními metodami a návštěvníci si mohou na vlastní kůži vyzkoušet práci zkušeného detektiva, který odhalí pachatele. Výstava probíhá v OC Nisa od 3....

Trenér Horejš končí v Jablonci po jediné sezoně. Odvolalo ho vedení klubu

Jedinou sezonu vydržel na lavičce Jablonce trenér David Horejš. Kvůli neuspokojivým výsledkům ho odvolalo vedení klubu. Nového trenéra Jablonec nyní hledá.

Světový unikát v Kamenickém Šenově. Město se chlubí dalšími skleněnými zastávkami

Unikátem světové úrovně se mohou chlubit v Kamenickém Šenově, kde přibyly další dvě skleněné čekárny na autobusových zastávkách.

Turnov zatím sdílená kola nabízet nebude. Chybí zájem místních

Nejen v Jablonci, ale i v Turnově zvažovali nový způsob dopravy v podobě sdílených kol. Kvůli malému zájmu mezi místními ale vedení města od záměru prozatím ustoupilo.

(NE)OBYČEJNÍ: Zuzka věnuje celý svůj život záchraně koní a dobytku. Nyní potřebuje rodačka z Liberce pomoci

Zuzka Poláková provozuje v Křižanech již řadu let koňský domov důchodců Rolinka. O celý statek se svérázná žena stará sama společně se svou dcerou. Pomohla desítkám koní, krav i koček. I proto je naší další (ne)obyčejnou. Zdá se, že jí nikdy...

Ve frýdlantském parku během týdne vzniknou sochy. Navrhly je místní děti

Celkem tři nové sochy vzniknou přímo v městském parku ve Frýdlantu během příštího týdne. Na základě návrhů místních dětí je vytvoří akademická sochařka Martina Klouzová Niubó a malíř a sochař Michal ‚Micl‘ Novotný.

V Jablonci od června zlevní teplo. Ceny klesnou až o čtvrtinu

V Jablonci nad Nisou zlevní od června teplo téměř o čtvrtinu, řada nájemníků městských bytů teď ale řeší nedoplatky přesahující i 20 000 korun za loňský rok. Jablonecká energetická (JE) domácnostem zlevní teplo zhruba o 370 korun za gigajoule.

Hasiči cvičili zásah u lesního požáru, dnes zkušenosti využili naostro

Během čtvrtečního dne cvičili hasiči v Rokytnici nad Jizerou zásah u lesního požáru. Dnes již naostro vyjížděly jednotky právě k takovému případu do Poniklé.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.