pondělí 16. prosince 2019 Albína

Hokej

Vítězný zápas tygří juniorky kontumován. Do hry šlo víc dorostenců, než povolují pravidla

Mládí vpřed? To v případě utkání juniorských týmů Liberce a Českých Budějovic neplatilo. Domácí totiž do hry poslali hned sedm dorostenců, jenže později se zjistilo, že mohou být maximálně čtyři. A tak Liberečtí o vítězství 3:2 na ledě přišli.

Tygři díky smršti v úvodu třetí třetiny přejeli Třinec 5:0. Berou desátou výhru v řadě

Pořádný uragán se spustil v úvodu třetí třetiny reprízy finále mezi Libercem a Třincem. Domácí během necelých dvou minut třikrát skórovali a zlomili tak odpor Třince. Celkové skóre je 5:0 a Tygři tak mají už desátou výhru v řadě.

Vítězná série pokračuje. Tygři porazili Kometu a v tabulce jsou těsně za Spartou

Devátá výhra v řadě, tentokrát proti soupeři z nejtěžších. Bílí Tygři porazili v dramatickém utkání Kometu Brno 3:2. Vítěznou branku vstřelil šťastně Jaroslav Vlach.

Michal Bulíř má poraněnou ledvinu. Chybět bude několik týdnů

Nepříjemné zranění si z pátečního zápasu s Kladnem odnesl ofenzivní tahoun Bílých Tygrů Michal Bulíř. Poranil si ledvinu a chybět bude několik týdnů. Bulíř se zranil v závěru první třetiny, kdy po ostrém zákroku narazil do brankové konstrukce.

Sedmá výhra v řadě. Krenželok rozhodl v Olomouci gólem minutu před koncem

Liberečtí hokejisté berou sedmou tříbodovou výhru v řadě. V Olomouci šlo o vyrovnané utkání, které rozhodl Krenželok minutu před koncem. Do prázdné brány pak vítězství těsně před koncem jistil Petr Jelínek.

Šestá výhra v řadě. Tygři porazili Jágrovo Kladno těsně 2:1

Po pěti prohrách v řadě nastartovali liberečtí hokejisté sérii mnohem příjemnější. Porazili Kladno 2:1 a vyhráli tak už šesté extraligové utkání v řadě. Vítězný gól vstřelil Libor Hudáček.

Jágr táhne i v Liberci. Páteční zápas s Kladnem je vyprodaný

Fenomén Jágr působí i v Liberci. Legendární hokejista přijede se svým Kladnem v pátek do Liberce a domácí klub hlásí, že na zápas je vyprodáno.

Zabiju tě, křičel na rozhodčího. Jablonecký hokejista Frk si do konce sezony nezahraje

Ve velkých emocích se dohrávalo utkání třetí nejvyšší hokejové soutěže mezi Jabloncem a Řisuty na konci října. Hned dva domácí hráči dostali trest do konce utkání, Marek Frk navíc za urážky rozhodčímu vyfasoval trest až do konce sezony.

Tygři to Litvínovu nandali. Podařilo se jim vyhrát po čtvrté v řadě

Tygři si dnes připsali čtvrtou výhru v řadě, když doma porazili Litvínov 6:1. Zároveň se jednalo o první zápas, kdy oblékl dres Tygrů i nový brankář Dominik Hrachovina.

Po konci ve Švýcarsku zamířil pod Ještěd. Gólman Hrachovina posílil Tygry

V pětadvaceti letech si poprvé zahraje českou nejvyšší soutěž. Brankář Dominik Hrachovina skončil ve Švýcarsku a posílí liberecké hokejisty, kteří měli v posledních týdnech velké problémy v obraně.