pátek 25. září 2020 Zlata

Politika

Babiš přiznal pochybení v létě a vyzval k nošení roušek

Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes ve večerním projevu k občanům přiznal, že v létě polevením v opatřeních proti šíření koronaviru chyboval, když se nechal ukolébat jarním vítězstvím a atmosférou ve společnosti. Vyzval, aby kvůli seniorům a nemocným...

Adam Vojtěch rezignoval na post ministra zdravotnictví. Nemám se zač stydět, říká

Adam Vojtěch (ANO) dnes ráno rezignoval na post ministra zdravotnictví. Uvedl to na úvod tiskové konference. Podle něj se tak stalo po důkladném zvážení. Vojtěch vedl ministerstvo zdravotnictví téměř tři roky.

POLITICKÁ KORIDA: Jak politici hodnotí uplynulé čtyři roky na kraji

V říjnu nás čekají volby do krajského zastupitelstva, proto je vhodný čas hodnotit jak se v končícím funkčním období dařilo tomu stávajícímu. Co se povedlo, co už tolik ne?

Předvolební debata u Fryče. Řešit se bude především doprava a školství

Už o prvním říjnovém víkendu jsou na programu krajské volby. Předvolební kampaň běží naplno, pomoci s rozhodováním pak může voličům i předvolební debata, která proběhne úterý v knihkupectví Fryč. Hlavními tématy budou doprava a školství.

Čínské investice v ohrožení? Plány, které často končí na úrovni politických prohlášení a slibů

Jaké ekonomické dopady může mít cesta předsedy Senátu Miloše Vystrčila (ODS) na Tchaj-wan? Na jednoznačné odpovědi se neshodne politická reprezentace ani ekonomové. Zda kontroverzní cesta bude mít vliv na „chuť Číny“ investovat v tuzemsku poměrně...

Průzkum volebního potenciálu pro Liberecký kraj. Volby by vyhrálo ANO

Už za necelý měsíc se konají krajské volby. Společnost Kantar nyní pro Českou televizi zpracovala průzkum volebního potenciálu jednotlivých stran. Nejlépe je na tom ANO následované Starosty, ODS a Piráty. Volby proběhnou 2. a 3. října.

KRAJSKÉ VOLBY 2020: Do předvolební kampaně v Libereckém kraji dají strany miliony

Do kampaně před krajskými volbami v Libereckém kraji dají letos strany a hnutí miliony korun. Chybět nebudou billboardy, tradiční součástí už je komunikace na sociálních sítích. Třeba Změna nebo Piráti vyrazí za voliči speciálními autobusy....

Těžbu v Turówě měl stát řešit mnohem dříve, řekl předseda ODS Petr Fiala při návštěvě Libereckého kraje

Předseda Občanské demokratické strany Petr Fiala ve čtvrtek zavítal do Libereckého kraje podpořit lídra kandidátky Dana Ramzera. Jak podle něj zvládla vláda koronavirovou krizi posledních měsíců a jaké ambice má ODS do nadcházejících voleb? O tom...

Premiér Babiš v Liberci: Ranní položení věnce i společné jednání se saským protějškem

Český premiér Babiš se v pátek v Liberci potkal se svým saským protějškem Michaelem Kretschmerem. Jednali spolu především o vědě, ale i o situaci ohledně koronaviru. Společně pak poobědvali na Ještědu.

Do Liberce míří premiér Babiš. Navštíví knihovnu i univerzitu

Premiér Andrej Babiš v pátek přijede do Liberce. Od rána ho tu čeká program s jeho saským protějškem Michaelem Kretschmerem. V rámci návštěvy města zamíří do knihovny, na univerzitu a také na Ještěd.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.