neděle 15. prosince 2019 Radana

Liberecko

Zatracované ubytovně Kovák se konečně blýsklo na lepší časy. Má nového majitele

S nenáviděnou a odpuzující ubytovnou na okraji Chrastavy, Kovákem, by se konečně mohlo začít něco dít. Nově má totiž úplně nového majitele.

Slovan si před zimní přestávkou poradil s Karvinou. Hosté se ale hodně zlobili u druhého gólu

Poslední podzimní utkání zvládl Slovan vítězně. Před slabou návštěvou rozhodl až ve druhém poločase. Nejprve se trefil Potočný a vítězství potvrdil střídající Mara po málo vídaném gólu, kdy se před hostujícím brankářem zjevili čtyř samotní hráči...

Legendární Zanzibar u libereckých kolejí na Harcově opět otevřel

Zanzibar jinak taky Zanzík snad znal každej student, kterej kdy studoval na TULce. A mnohdy ani to nemusel. Když se slavný klub zavřel, vypadalo to, že nadobro. Teď ale začala jeho nová éra.

Případ sražených dětí v Jablonecké ulici šetří policie a hledá svědky

O nehodě, při které srazil osobák dvě děti v Jablonecké ulici, jsme vás v pondělí večer informovali. Nyní policie hledá svědky celého incidentu.

Egypťan Shreif Hassan vlastní Pyramida Kebab. Přečtěte si příběh muže, který uspěl v cizí zemi

Pochází z Káhiry a už ve dvanácti letech musel začít pracovat, aby uživil sebe a své sourozence. Shreif Hassan v Egyptě poznal svou dnes už bývalou ženu, se kterou má dceru Lailu. Přestěhoval se s ní do Česka a v Hrádku rozjel rychlé občerstvení...

Bývalý vlastník frýdlantské nemocnice ujistil, že odškodnění pacientům zaplatí

Pacienti Nemocnice Frýdlant, kteří byli v závěru loňského roku poškozeni otravou, se podle společnosti EUC o své odškodné bát nemusí.

Nenechávejte nákup dárků na e-shopech na poslední chvíli, doporučují kurýři. Dobírku u nich zaplatíte bez problémů kartou

Nákupy vánočních dárků jsou v plném proudu. Do kdy ale máme čas objednávat, aby nám spediční společnosti garantovaly doručení do Štědrého dne a kdy si nelámat hlavu s platbou v hotovosti? Ne každý kurýr se totiž spokojí s platební kartou. Na to se...

Vítězný zápas tygří juniorky kontumován. Do hry šlo víc dorostenců, než povolují pravidla

Mládí vpřed? To v případě utkání juniorských týmů Liberce a Českých Budějovic neplatilo. Domácí totiž do hry poslali hned sedm dorostenců, jenže později se zjistilo, že mohou být maximálně čtyři. A tak Liberečtí o vítězství 3:2 na ledě přišli.

Advent v Hodkovicích vás zavede ke kapličkám i na koncert Žalmanu

V předvánočním čase nabízí o víkendu krásný adventní program i Hodkovice nad Mohelkou. O víkendu se tak můžete vydate na vánoční cestu nebo koncert.

Nejlepší nápady občanů na zlepšení Frýdlantu chce město ocenit

Město Frýdlant chce ocenit nejlepší nápady na zlepšení města, s kterými přišli sami občané. Zároveň jde o projekty, které se již podařilo zrealizovat.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.