středa 26. února 2020 Dorota

Krimi

Auto srazilo dívku, která mu se sluchátky na uších náhle vstoupila do dráhy

K srážce osobáku s chodcem došlo v pondělí večer v Železném Brodě. Řidič jel ve směru od Malé Skály ulicí Vaněčkova, když mu do cesty vstoupila teprve dvanáctiletá dívka.

Do ledové vody v běžné kombinéze nebo plavkách. Hasiči s policisty hledali vlastní limity

Až do Bedřichova se museli kvůli každoročnímu cvičení záchrany osob ze zamrzlé hladiny vydat hasiči a policisté. Důvodem je letošní mírná zima.

Hráli fočus na Fügnerce, jenže „míč“ ukradli z trafiky

Když přijde chuť na sportovní vyžití, chce to prostě nějakou aktivitu. Jenže ne vše se dá využít jako sportovní pomůcka.

Řidičku překvapila namrzlá vozovka. Dostala smyk a skončila v elektrickém rozvaděči

Ačkoli to na zimu už moc nevypadá, teploty mohou stále zejména v noci překvapit. A na vozovkách se stále může objevit tu a tam námraza. Právě jako v sobotu ráno.

Osobák v Liberci srazil dvě děti. Jedno utrpělo těžké zranění

Liberečtí policisté vyšetřují okolnosti nehody, ke které došlo dnes odpoledne. Osobní automobil srazil dvě děti. Jedno skončilo v pražském Motole.

Policisté pátrají po záběrech a svědcích z nehody osobáků u Jeřmanic

Přesně před týdnem došlo na silnici I. třídy č. 35 k havárii osobáku a následně další nehodě dvou aut. Policisté v souvislosti s touto nehodou hledají případné svědky a záběry z palubních kamer.

FOTO: V souvislosti s větrem vyjížděli hasiči téměř ke 200 událostem

Od včerejšího poledne platila výstraha proti silnému větru. V souvislosti s touto výstrahou vyjížděli hasiči zatím k 171 událostem.

Vítr opět řádil. Hasiči měli sto sedmdesát výjezdů, v Liberci spadl strom na rodinný dům

Do Libereckého kraje opět dorazila vichřice. Ještě ve 20 hodin měli hasiči patnáct výjezdů spojených s větrem a deštěm, po desáté hodině už to bylo čtyřiasedmdesát událostí a ráno pak 170. Na tahu na Turnov se v noci převrátil kamion, v Liberci...

Ukradl kufr se šperky. Před policií se schoval pod křoví a dělal mrtvého brouka

Policistům z Jablonce se podařilo v případě krádeže velmi rychle najít nejen ukradené věci ale i pachatele. Toho zadrželi ani ne půl hodiny po oznámení krádeže.

Recidivista má na krku 17 vloupaček. Na svobodě byl sotva pár měsíců

Třicátník z Liberce si moc svobody neváží. Jen co opustil v listopadu vězení, hned se zase dostal na šikmou plochu. A během pár týdnů dokázal svým řáděním způsobit škodu přes 400 tisíc.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.