čtvrtek 29. září 2022 Michal

Krimi

Notebook zabavený ve volební místnosti bude zkoumat znalec. Zkoumání potrvá týdny

Během víkendových voleb řešili policisté v Libereckém kraji jediný případ s volbami spojený. Ve volební místnosti v Hamru na Jezeře zabavili notebook, který mohl snímat dění za plentou. Notebook nyní bude zkoumat znalec, který má posoudit, zda k...

Policisté obvinili muže z vraždy souseda v Kateřinkách. Podali návrh na vazbu

Až osmnáct let vězení hrozí muži, který u garáží v Polední ulici v libereckých Kateřinkách smrtelně postřelil souseda. Policie šestapadesátiletého muže obvinila ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy.

Vražda v Kateřinkách. Sousedé se pohádali, jeden vytáhl zbraň

Kriminalisté vyšetřují od sobotního večera násilný trestný čin, který se stal na okraji Liberce ve čtvrti Kateřinky. Jeden člověk na místě zemřel, soused na něj po slovní roztržce vytáhl zbraň.

Vražda v Kateřinkách? Policie vyšetřuje násilný trestný čin, jeden člověk zemřel

Kriminalisté vyšetřují od dnešního večera násilný trestný čin, který se stal na okraji Liberce ve čtvrti Kateřinky. Informaci potvrdila mluvčí policie Dagmar Sochorová. Jeden člověk na místě zemřel.

VOLBY 2022: Policie šetří podezření na maření voleb v Hamru na Jezeře. Notebook mohl nahrávat prostor za plentou

Volby v Libereckém kraji se obešly bez komplikací, tedy až na jedno oznámení, které nyní řeší policie. „Jednalo se o nestandartní umístění notebooku v jedné volební místnosti na Českolipsku,“ uvedla mluvčí policie Dagmar Sochorová. Konkrétně šlo...

Lékař Barták byl propuštěn na svobodu z věznice Rýnovice. Chce opět pracovat

Z jablonecké věznice Rýnovice byl propuštěn na svobodu lékař Jaroslav Barták, potvrdila to mluvčí věznice Monika Králová. O podmíněném propuštění Bartáka rozhodl ve čtvrtek Okresní soud v Jablonci. Státní zástupce se totiž vzdal práva stížnosti....

Muž v centru Liberce měl airsoftovou pistoli, byl zadržen. Hazardoval, míní policie

Muž se zbraní v ruce v centru Liberce zaměstnal policejní hlídku i státní policii. Zachytila jej kamera, na místo rychle dorazili policisté a muže zadrželi. Ukázalo se ale, že se jedná o airsoftovou pistoli. I tak se ale muž zachoval nezodpovědně.

Policista v civilu si všiml v libereckém supermarketu hledané ženy. Daleko neutekla

Ať už v uniformě nebo v civilu, policista je ostražitý stále. To platí alespoň v případě libereckého nadstrážmistra, který si v osobním volnu všiml hledané osoby. Jakmile ji konfrontoval, dotyčná začala utíkat. Daleko se nedostala a skončila v...

Nehoda v Oldřichovském sedle. Po srážce skončilo auto na boku

Policisté šetří nehodu, ke které došlo ve středu navečer v Oldřichovském sedle mezi Oldřichovem a Raspenavou. Srazila se tam dvě auta, jedno se po nárazu přetočilo na bok.

Srážka na Českolipsku. Sedmnáctiletý mladík byl transportován vrtulníkem do nemocnice

Sedmnáctiletý mladík se včera odpoledne v České Lípě při vystupování z autobusu nerozhlédl a srazilo ho auto. Následně byl transportován vrtulníkem do liberecké nemocnice.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.