sobota 22. února 2020 Petr

Krimi

Mladík zavolal strážníky, protože ho vyhazovač profackoval. Pak se rozbrečel, protože jsou všichni zlí

Skvělý večer v klubu neskončil pro pětadvacetiletého muže z Českolipska zrovna nejlépe. Přestože měl v plánu asi hodně zábavy, vše skončilo pláčem. A ke smíchu mu nepomohl ani jeho nový telefon.

Nový majitel našel v domě v Rozstání zkumavku s radiační látkou

V rodinném domě v Rozstání nalezl jeho majitel zkumavku, která obsahuje neznámou radiační látku. Nikoho ale nebylo nutné evakuovat, hasiči ani nemuseli vytyčit ochranné pásmo. Naměřené hodnoty jsou malé, řekla mluvčí hasičů Lucie Hložková.

Konflikt v tramvaji. Dva muži na Fügnerce zbili jiného kvůli místu k sezení

Policisté pátrají po dvojici mužů, která na terminálu ve Fügnerově ulici napadla a zmlátila jiného muže. I když incidentu přihlížely desítky lidí, nikdo nepomohl, ani nezavolal policii. Útočníky zachytila bezpečnostní kamera v OC Forum.

Odešel z domova, kde nechal dopis na rozloučenou. Policisté muže vypátrali

Policisté prosila veřejnost o pomoc při pátrání po pětačtyřicetiletém muži z Frýdlantu. Ten nechal doma dopis na rozloučenou a mohl by se pokusit o sebevraždu. Policisté ale muže po 16. hodině vypátrali.

VIDEO: Řidič nadýchal přes dvě promile, spolujezdec zkoušel policisty uplatit

Policisty z Vrchlabí zaujalo v neděli večer značně kličkující auto, které upozorňovalo na to, že asi není vše, jak má být.

Tragická nehoda uzavřela ve středu ráno frekventovanou silnici 13 z Liberce na Děčín u Bílého Kostela. Čelně se tam střetlo nákladní auto s osobním BMW. Řidič osobního vozu na místě zemřel a řidič nákladního utrpěl středně těžké poranění, vyplývá...

Pozorný Liberečák si všiml klíčů zapomenutých u auta, ochránil tak majitele před krádeží

Stát se to může každému. Myslíte na spoustu povinností a starostí, zaparkujete auto, zamknete a spokojeně odcházíte. Jenže klíč zůstal ve dveřích auta. Právě to se stalo majiteli v Liberci.

VIDEO: Řidič u Bílého Kostela vybržďoval dodávku a donutil ji zastavit. Druhému z řidičů vyhrožoval

Incident mezi dvěma řidiči se odehrál na silnici 13 u Jítravy. Řidič malé škodovky nejprve ve stoupání nedokázal dodávku předjet, jenže to ho nejspíš vytočilo, dodávku začal vybržďovat, donutil ji zastavit a pak druhému řidiči vyhrožoval. Nyní se...

Po sociálních sítích se šíří informace o týrání a zabití koček v Jablonci. Případ vyšetřuje policie

Od brzkých ranních hodin se po sociálních sítích šíří informace o údajném týrání zvířat, ke kterému mělo dojít na Jablonecku. Případem se zabývá policie ve spolupráci s Ligou na ochranu zvířat.

FOTO: Auto ve Václavicích narazilo do betonového sloupu. Řidič se zranil

Všechny složky záchranného systému zasahovaly v neděli odpoledne u dopravní nehody ve Václavicích u požární zbrojnice. Řidič Dacie Logan tam narazil do betonového sloupu a sám se při tom zranil.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.