pondělí 24. února 2020 Matěj

Krimi

Osobák v Liberci srazil dvě děti. Jedno utrpělo těžké zranění

Liberečtí policisté vyšetřují okolnosti nehody, ke které došlo dnes odpoledne. Osobní automobil srazil dvě děti. Jedno skončilo v pražském Motole.

Policisté pátrají po záběrech a svědcích z nehody osobáků u Jeřmanic

Přesně před týdnem došlo na silnici I. třídy č. 35 k havárii osobáku a následně další nehodě dvou aut. Policisté v souvislosti s touto nehodou hledají případné svědky a záběry z palubních kamer.

FOTO: V souvislosti s větrem vyjížděli hasiči téměř ke 200 událostem

Od včerejšího poledne platila výstraha proti silnému větru. V souvislosti s touto výstrahou vyjížděli hasiči zatím k 171 událostem.

Vítr opět řádil. Hasiči měli sto sedmdesát výjezdů, v Liberci spadl strom na rodinný dům

Do Libereckého kraje opět dorazila vichřice. Ještě ve 20 hodin měli hasiči patnáct výjezdů spojených s větrem a deštěm, po desáté hodině už to bylo čtyřiasedmdesát událostí a ráno pak 170. Na tahu na Turnov se v noci převrátil kamion, v Liberci...

Ukradl kufr se šperky. Před policií se schoval pod křoví a dělal mrtvého brouka

Policistům z Jablonce se podařilo v případě krádeže velmi rychle najít nejen ukradené věci ale i pachatele. Toho zadrželi ani ne půl hodiny po oznámení krádeže.

Recidivista má na krku 17 vloupaček. Na svobodě byl sotva pár měsíců

Třicátník z Liberce si moc svobody neváží. Jen co opustil v listopadu vězení, hned se zase dostal na šikmou plochu. A během pár týdnů dokázal svým řáděním způsobit škodu přes 400 tisíc.

Mladík zavolal strážníky, protože ho vyhazovač profackoval. Pak se rozbrečel, protože jsou všichni zlí

Skvělý večer v klubu neskončil pro pětadvacetiletého muže z Českolipska zrovna nejlépe. Přestože měl v plánu asi hodně zábavy, vše skončilo pláčem. A ke smíchu mu nepomohl ani jeho nový telefon.

Nový majitel našel v domě v Rozstání zkumavku s radiační látkou

V rodinném domě v Rozstání nalezl jeho majitel zkumavku, která obsahuje neznámou radiační látku. Nikoho ale nebylo nutné evakuovat, hasiči ani nemuseli vytyčit ochranné pásmo. Naměřené hodnoty jsou malé, řekla mluvčí hasičů Lucie Hložková.

Konflikt v tramvaji. Dva muži na Fügnerce zbili jiného kvůli místu k sezení

Policisté pátrají po dvojici mužů, která na terminálu ve Fügnerově ulici napadla a zmlátila jiného muže. I když incidentu přihlížely desítky lidí, nikdo nepomohl, ani nezavolal policii. Útočníky zachytila bezpečnostní kamera v OC Forum.

Odešel z domova, kde nechal dopis na rozloučenou. Policisté muže vypátrali

Policisté prosila veřejnost o pomoc při pátrání po pětačtyřicetiletém muži z Frýdlantu. Ten nechal doma dopis na rozloučenou a mohl by se pokusit o sebevraždu. Policisté ale muže po 16. hodině vypátrali.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.