pondělí 16. prosince 2019 Albína

Krimi

Vážná nehoda na přechodu v Jablonci. Sražená žena utrpěla těžká zranění

K dopravní nehodě došlo v neděli po šestnácté hodině na přechodu pro chodce v jablonecké Podhorské ulici. Řidič Renaultu Thalia tam už nestihl dobrzdit a srazil ženu. Tu sanitka odvezla s těžkým zraněním do jablonecké nemocnice.

FOTO: Šest jednotek hasičů zasahovalo u požáru chalupy v Desné

Půlmilionovou škodu způsobil požár chalupy v Desné, který byl na tísňovou linku nahlášen v půl osmé ráno. Vyhlášen byl druhý stupeň požárního poplachu a na místo vyrazilo šest jednotek hasičů včetně výškové techniky.

Pondělní ráno se neobešlo bez nehod. V Liberci se srazilo auto s chodcem, u Chrastavy skončil vůz v příkopu

Začátek tohoto týdne nezačal z hlediska nehod zrovna nejlépe. K několika nehodám došlo na Liberecku i v Jablonci nad Nisou.

FOTO: Ve Velenicích vzplál rodinný dům. Byl vyhlášen druhý požární poplach

Jednotky hasičů dnes po jedenácté hodině vyjely k požáru rodinného domu na Českolipsku. Na místě zjistily, že se jedná o požár střešní části domu.

Včera večer zasahovali hasiči při požáru přístřešku v Turnově

K požáru přístřešku rodinného domu v Turnově vyjelo včera večer celkem šest jednotek hasičů.

Případ sražených dětí v Jablonecké ulici šetří policie a hledá svědky

O nehodě, při které srazil osobák dvě děti v Jablonecké ulici, jsme vás v pondělí večer informovali. Nyní policie hledá svědky celého incidentu.

V Centralu zkolaboval muž. Strážníci u něj byli do dvou minut, díky nim přežil

Dnes kolem poledne v OC Central v Jablonci nad Nisou náhle zkolaboval muž. Na místo okamžitě zamířila hlídka Městské policie, která u muže byla do dvou minut a zachránila mu tak život.

Asistenti prevence museli řešit opilého muže v kolejišti i partnerskou hádku

Asistenti prevence bývají takovou pomocnou rukou Městské policie. A nejinak tomu je v České Lípě. Kde museli během krátkého času zasahovat hned u dvou významných událostí.

VIDEO: Hasiči v Liberci jeli zachraňovat dítě. Kvůli špatně zaparkovaným autům málem neprojeli

V úterý vyjížděli liberečtí hasiči do Doubí, kde zasahovali u záchrany dítěte v jednom ze zdejších panelových domů. Cestou zpět na základnu ale narazili na komplikaci. Oním problémem byla špatně zaparkovaná auta.

Gambler kvůli touze hrát na automatech ukradl peníze na charitu

V tomto příběhu, který se odehrál v uplynulých dnech v České Lípě, hraje velkou roli kamerový systém, díky kterému se podařilo zloděje rychle vypátrat.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.