středa 22. září 2021 Darina

Krimi

Čerstvé bagety za 60. Muž pod vlivem drog je před školou prodával rovnou z auta

Zajímavý podnikatelský záměr si vymyslel osmadvacetiletý muž. Přes střední školou Na Bojišti v Liberci totiž začal prodávat bagety v improvizovaném pojízdném bufetu. Jenže neměl žádná povolení a strážníci nakonec odhalili i další problémy.

V Německu ukradl obytnou dodávku, zaparkoval ji v pískovně v Novém Městě

Kradenou dodávku našli policisté v bývalé pískovně u Nového Města pod Smrkem. Na místo je zavolal svědek, kterému takové auto na takovém místě přišlo podezřelé. A udělal dobře, auto bylo kradené v Německu a zloději hrozí osm let vězení.

V sobotu večer došlo u Mařenic na Českolipsku k pádu letadla. Na trase mezi Libercem a Rumburkem se tam zřítil ultralight se dvěma lidmi na palubě. Oba pád přežili, se středně těžkými poraněními je do nemocnice převezli záchranáři.

Muž zkolaboval při návštěvě známého. Život mu zachránili policisté s defibrilátorem

Policejní hlídka byla jako první na místě u události, ke které došlo minulý týden v Železném Brodě. Při návštěvě známého zkolaboval třiadevadesátiletý senior, policistům se ale včasným zásahem podařilo zachránit mu život.

Loupežné přepadení pošty v Libchavě. Pachatel s pistolí je na útěku

Policisté pátrají po ozbrojeném muži, který v pátek ráno přepadl pobočku pošty v Horní Libchavě. Muž má pistoli a může být nebezpečný. Policie varuje veřejnost.

Řidič dodávky přejížděl do protisměru, od utrženého výfuku létaly jiskry. Nadýchal 3,4 promile

Policisté vyšetřují řidiče, který nadýchal 3,4 promile alkoholu. Hodně podivné jízdy dodávky si všiml jeden z projíždějících řidičů, který nejprve podezřelou dodávku donutil zastavit s tím, že řidič nejspíš bude zdravotně indisponován.

Velká kontrola motorkářů, dohlížel i vrtulník. Policisté odhalili tři desítky přestupků

Další dopravně bezpečnostní akce zaměřená na motocykly proběhla o víkendu. V akci byl i policejní vrtulník a policisté se zaměřili na oblíbené místo motorkářů – zatáčky u Železného Brodu. Během akce zjistili devětadvacet přestupků.

Řidič na přechodu v Liberci přehlédl chodkyni. Policie hledá svědky

Liberečtí dopravní policisté hledají svědky nehody, ke které došlo na přechodu v ulici Svobody.

Horští záchranáři pomáhali paraglidistce v Krkonoších, spadla do korun stromů

Horská služba v uplynulých dnech zasahovala u jednatřicetileté paraglidistky. Ta zřejmě nezvládla let a z korun stromů jí museli pomoci záchranáři.

Kriminalisté a vyšetřovatelé pátrali po třiadvacetileté studentce z Jilemnice na Semilsku. Našli ji v pořádku.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.