středa 16. června 2021 Zbyněk

Krimi

Špatný stav vozidla a nedovolená rychlost. Policisté kontrolovali motorkáře

Policisté se v uplynulých dnech zaměřili na motorkáře. Kontroly probíhaly v kritických úsecích, jakými jsou zatáčky mezi Železným Brodem a Loužnicí na Jablonecku nebo silnice z Deštné do Zahrádek na Českolipsku.

Vlak u Turnova naboural do auta zaparkovaného na kolejích. Zatím se neví, proč tam stálo

Včera v noci došlo u Turnova ke střetu vlaku s osobním automobilem značky Fiat. Ten někdo zaparkoval do kolejiště. Při nehodě uvnitř auta nikdo nebyl a zatím není jasné, kdo a proč auto na takovém místě zanechal.

Policisté hledají svědky střetu osobáku s motokoloběžkou v Jablonci

Jablonečtí policisté aktuálně prošetřují dopravní nehodu, ke které došlo na konci května v ulici Belgická v Jablonci nad Nisou.

Autobus skončil na boku, uvnitř uvěznil třiadvacet cestujících

K dopravní nehodě autobusu došlo ve čtvrtek po devatenácté hodině mezi Českým a Starým Dubem. Dopravní prostředek se otočil na bok a skončil v příkopu. Uvnitř zůstalo třiadvacet cestujících a řidič, kteří nemohli ven.

U Stráže se srazily dva osobáky. Policisté hledají svědky a jednoho z řidičů

Policisté hledají v souvislosti s nehodou u kruhového objezdu ve Stráži nad Nisou svědky a také jednoho z řidičů. Ten totiž z místa ujel před příjezdem policie.

Policisté pátrají po šedesátiletém muži z Dečínska. Mohl by být i v Libereckém kraji

Policie pátrá po pohřešovaném Vladimíru Trpkovi z Děčínska. Odešel před čtyřmi dny z domova. Mohl by se tak pohybovat i na Českolipsku.

Přestupky odhalovali z policejního autobusu. Nachytali téměř čtyři desítky hříšníků

Silnice na Liberecku minulou středu opět brázdil speciální policejní autobus. Probíhala jedna z dalších dopravně bezpečnostních akcí zaměřená na věnování se řízení. A odhalila skoro čtyřicet přestupků, nejčastěji telefonování za volantem nebo...

Prodejce nechal v přepravce na pečivo peněženku. Přišel o 93 tisíc korun

Policisté na Českolipsku hledají červenou peněženku, ve které nechal majitel celkem 93 tisíc korun. Tu si v pátek večer odložil do přepravky, která doputovala neznámo kam.

Motor vypověděl službu, na poli se letoun převrátil na střechu. Pilot vyvázl bez zranění

O velkém štěstí může mluvit šestašedesátiletý pilot, který včera musel se svým letounem nouzově přistát na poli v Nové Vsi nad Popelkou. Motor letounu přestal během letu fungovat. Pilotovi se naštěstí nic nestalo.

Recidivista kradl na Bohemce, ze Slovanu odnesl drahou kameru. Hodil ji do řeky

Policisté dopadli recidivistu, který se v minulých týdnech zaměřil na krádeže na fotbalových stadionech. Vykradl šatny na Bohemians v Praze a snažil se proniknout i do kabin na Slovanu, což se mu nakonec nepovedlo. Ukradl alespoň profesionální...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.