čtvrtek 29. září 2022 Michal

Jablonecko

Nemocnice v Jablonci nad Nisou kvůli koronaviru zakázala až na výjimky návštěvy pacientů

Městská nemocnice v Jablonci nad Nisou ode dneška zakázala až na výjimky návštěvy pacientů. Důvodem je rostoucí počet hospitalizovaných s koronavirem. Podle mluvčí nemocnice Jany Válkové k zákazu přistoupili hlavně z preventivních důvodů.

Řidička na Jablonecku nezvládla projet zatáčku a dostala smyk. Narazila do pařezu

Nepřiměřeně rychlá jízda stála za pondělní dopravní nehodou na Jablonecku. Řidička nezvládla projet zatáčku a narazila. Musela být převezena do nemocnice.

Žádné plýtvání jídlem.  Základní škola v Tanvaldu má jako první u nás samoobslužnou jídelnu

Masarykova základní škola Tanvald přešla jako první v ČR na samoobslužný model výdeje obědů. Zabrání se tak zbytečnému plýtvání potravin a děti se naučí zodpovědnosti a samostatnosti.

Oprava bytů zasažených požárem v jabloneckém domě seniorů začne už letos. Město zaplatí více než půl milionu

Rekonstrukce balkonů a tří bytů v domě s pečovatelskou službou v Jablonci, které poničil červencový požár, začne už letos. Větší část se ale protáhne do příštího roku. Opraví je stejná firma, která dům v minulosti rekonstruovala.

Nehoda na Jablonecku. Muž nedal přednost protijedoucímu vozidlu

Řidič nedal přednost v jízdě protijedoucímu autu a boural. Nehoda se stala včera večer na křižovatce ulic Riegrova a Palachova v Jablonci nad Nisou. Výše škody se odhaduje na 50 000 korun.

Tři zákazy řízení, alkohol a drogy. Muž v Jablonci nad Nisou stejně usedl za volant

Muž v Jablonci nad Nisou měl hned několik důvodů, proč by neměl řídit auto. Nic z toho však nebral v potaz, policisté jej naštěstí zadrželi. Teď mu hrozí dva roky za mřížemi.

V Jablonci nad Nisou opravili díky úvěru další desítky městských bytů

V Jablonci nad Nisou zrekonstruovali další desítky městských bytů. Na obnovu 48 většinou menších bytů si radnice loni na jaře půjčila 20 milionů korun u ČSOB. Úvěr s fixním úrokem 1,62 procenta bude Jablonec splácet dalších deset let.

Chodkyně v Jablonci nad Nisou vstoupila do silnice mimo přechod. Srazilo ji auto

Řidič v Jablonci nad Nisou srazil v pátek chodkyni, ta mu ale vstoupila přímo do jízdní dráhy a navíc přecházela silnici mimo přechod pro chodce. Zraněnou seniorku převezla záchranná služba do nemocnice.

Mladík na Jablonecku nezvládl rychlou jízdu a havaroval. Vozidlo se přetočilo na střechu

Nepřiměřená rychlost bývá častým prohřeškem řidičů a byla i příčinou dopravní nehody v Tanvaldu. Mladý řidič tam minulý týden těžce havaroval a letecká záchranná služba jej musela přepravit do nemocnice. Zranily se i spolujezdkyně.

Co bude se Slunečními lázněmi? O tom rozhodne až nové vedení města

O osudu vyhořelého městského areálu Slunečních lázní u přehrady v Jablonci nad Nisou rozhodne až nové vedení radnice. V úvahu přicházejí tři varianty.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.