pondělí 10. srpna 2020 Vavřinec

Jablonecko

Řidič při couvání na náměstí v Jablonci srazil chodkyni. Hasiči ji museli vyprostit

K dopravní nehodě došlo v sobotu odpoledne na jabloneckém Dolním náměstí. Řidič dodávky tam při couvání srazil ženu a ještě ji přejel. Ta zůstala pod autem zaklíněná a tažce zraněnou vyprostit ji museli hasiči.

V Bedřichově stojí nová prolézačka pro děti. Připomíná Jizerskou 50

Nové multifunkční dětské hřiště ve tvaru odkazujícím na logo Jizerské 50 již stojí nad bedřichovským stadionem. Hřiště se tyčí jen pár desítek metrů od startu závodu. Jeho stavbu financovala Nadace ČEZ společně s obcí Bedřichov v rámci 53....

V Jablonci kvůli covidu-19 uzavřeli na dva týdny plavecký bazén

V Jablonci nad Nisou uzavřeli na dva týdny kvůli covidu-19 plavecký bazén, nákazu novým koronavirem tam potvrdily testy u dvou pracovníků. Preventivní opatření přijala i městská policie, která má rovněž dva nakažené. Strážníci proto znovu...

Autu po těžké srážce u Rádla upadl motor, řidič i řidička skončili v nemocnici

Tvrdou srážkou skončila nehoda, ke které došlo ve čtvrtek kolem desáté večer u rádelské křižovatky. Řidička tam nedala přednost a srazila se s autem jedoucím po hlavní. Oba účastníci nehody museli do nemocnice.

Projekt Na kole jen s přilbou zavítal na jabloneckou cyklostezku

Ve středu 22. července na cyklostezce u jablonecké přehrady radil cyklistům BESIP společně s Týmem silniční bezpečnosti.

Do jablonecké nemocnice se vrátí odběrové místo. Pro samoplátce ale nebude

Odběrové místo, které začne od pátku 24. července znovu sloužit v Nemocnici v Jablonci nad Nisou, nebude určené pro odběry samoplátců. Využít ho budou moci pacienti s podezřením na koronavirus, u nichž testování nařídí praktický lékař nebo...

Opilý cyklista nezvládl mírný kopec. S více než 2 promile se neudržel na kole a havaroval

Sedmapadesátiletý cyklista v Jablonci zřejmě neodhadl své schopnosti a v opilosti se vydal na kole ulicí Průmyslová, kde havaroval.

Na jabloneckou přehradu se vrátí ultrazvuk kvůli sinicím. Zatím jen z důvodu prevence

Od dnešního dne je na hladině jablonecké přehrady opět zařízení s ultrazvukem, které pomáhá eliminovat sinice a řasy.

Alkohol za volantem bohužel není výjimečný. Strážníci ho řeší čím dál častěji

Přestože většinu lidí by nenapadlo sednout za volant pod vlivem, některým řidičům to zjevně nečiní problém. A to ani s vědomím, že ohrožují ostatní i sami sebe. To potvrzují i zkušenosti jabloneckých strážníků z posledních týdnů.

Zeleň zakrývala lidem okna. Sepsali petici a Jablonec jim nyní vyhoví

Obyvatelům v Jabloneckých Pasekách, konkrétně v domě v ulici V. Nezvala 9, ztěžuje život zeleň. Zakrývá totiž svými rozměry okna ve spodních patrech. Místní proto sepsali petici, ve které žádali město o vykácení dřevin.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.