čtvrtek 3. prosince 2020 Svatoslav

Jablonecko

V zatáčce dostal smyk a skončil ve stromě

čtvrtek, 19. listopadu 2020, 16:33KrimiJablonecko

V zatáčce dostal smyk a skončil ve stromě

Řidič s vozidlem značky Škoda Octavie projížděl v úterý před silnicí III. třídy směrem od Nové Vsi nad Nisou do Jablonce nad Nisou, když v zatáčce havaroval.

Před požárem v Desné zachraňovali hasiči čtyři lidi

Před požárem v rodinném domě v Desné na Jablonecku zachraňovali dnes ráno hasiči čtyři lidi. Dva museli z domu dostat pomocí žebříku, další dva potřebovali kyslíkovou terapii. Město pro ně zajistilo náhradní ubytování, do domu se vrátit nemohli,...

Zářil nad Jizerkami, úlomky bolidu dopadly mezi Desnou a Černou Říčkou

Před týdnem ozářil nebe nad Jizerkami bolid. Podle Astronomického ústavu AV ČR byla oblast dopadu jeho úlomků určena mezi Desnou a Černou Říčkou. Pracovníci ústavu už oblast prohledali, ale nenašli nic, nyní tak má možnost zkusit štěstí i veřejnost.

Jablonec si nechá na zajištění dopravy zpracovat analýzu

Následující dva roky bude v Jablonci zajišťovat městskou hromadnou dopravu společnost Umbrella Coaches and Buses. S rozhodováním, kdo zajistí dopravu od února 2023, by měla pomoci odborná analýza.

Dolní centrum Jablonce by mělo být do konce měsíce průjezdné

Do konce listopadu by se měli vrátit řidiči i chodci do dolního centra v Jablonci nad Nisou. Návratu provozu zatím brání díra na Anenském náměstí.

Mladý řidič způsobil v Lučanech nehodu tří aut, při nárazu z vozu vypadl

Policisté šetří nehodu, ke které došlo ve čtvrtek ráno v Lučanech nad Nisou, kde havarovala celkem tři auta. Nehodu způsobil pětadvacetiletý mladík, který dostal smyk a po nárazu z auta vypadl.

V centru Jablonce unikal plyn, hasiči evakuovali přes čtyřicet lidí

Dnes odpoledne kolem půl třetí vyjely jednotky hasičů do ulice Kamenná v centru Jablonce, kde byl zaznamenán únik plynu.

Rekonstrukce ulice V Aleji nabírá zpoždění, na vině je koronavirus

Už v únoru se uzavřela jablonecká ulice V Aleji, kde probíhá rozsáhlá rekonstrukce. Práce prováděné firmou Metrostav ale nabraly kvůli koronaviru zpoždění.

Některé silnice kolem Rádelského mlýna na zimu pro auta uzavřou

Některé krajské silnice kolem rekonstruované křižovatky Rádelský mlýn na hlavním tahu z Liberce na Prahu se na zimu pro auta uzavřou. Trasy, po nichž si stovky motoristů zkracují cestu, by v zimě mohly být nebezpečné. Jen v jednom směru bude...

V Jablonci půjdou kvůli špatnému stavu k zemi vzrostlé jedlovce i lípa

Město Jablonec bude chudší o několik vzrostlých stromů. Důvodem je špatný zdravotní stav nebo napadení škůdci.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.