pondělí 14. června 2021 Roland

Semilsko

Vlak u Turnova naboural do auta zaparkovaného na kolejích. Zatím se neví, proč tam stálo

Včera v noci došlo u Turnova ke střetu vlaku s osobním automobilem značky Fiat. Ten někdo zaparkoval do kolejiště. Při nehodě uvnitř auta nikdo nebyl a zatím není jasné, kdo a proč auto na takovém místě zanechal.

Ústav chirurgie ruky ve Vysokém se rozroste o lůžkový pavilon za více než 70 milionů

Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysokém nad Jizerou se dočká lůžkového pavilonu za více než 70 milionů korun bez daně. Jeho výstavba začne příští týden.

Motor vypověděl službu, na poli se letoun převrátil na střechu. Pilot vyvázl bez zranění

O velkém štěstí může mluvit šestašedesátiletý pilot, který včera musel se svým letounem nouzově přistát na poli v Nové Vsi nad Popelkou. Motor letounu přestal během letu fungovat. Pilotovi se naštěstí nic nestalo.

Policisté a hasiči od pátečního odpoledne na Semilsku pátrali po ztraceném čtyřiaosmdesátiletém muži. Ten ve čtvrtek odpoledne odešel z domova ve Studenci. Hasiči propátrávali oblast, kde by se mohl nacházet, prohledávali i vodní plochy. Tělo...

TIP NA VÝLET: Na kole k nejkrásnějším vodopádům Krkonoš

Kam se tentokrát vydat na kole? Co třeba prozkoumat Krkonoše, konkrétně tu část, která se ještě nachází v Libereckém kraji? Sedmatřicet kilometrů dlouhá trasa vás zavede k Mumlavským vodopádům, ale i na Dvoračky.

Po pádu z Dívčí skály se zranila lezkyně, selhalo ji jištění

V Českém ráji se po pádu ze sedmimetrové výšky ze skály Dívčí ve skalních lokalitách Hruboskalska zranila ve čtvrtek v podvečer dvaatřicetiletá lezkyně. Selhalo ji jištění, informoval mluvčí horské služby Radek Zeman.

V Tampelačce plavaly mrtvé ryby. Zdroj znečištění se objasnit nepodařilo

V uplynulých dnech byli přivoláni hasiči k potoku Tampelačka, kde podle zjištění byla zakalená voda a uhynuly zde ryby.

Auto u Lomnice vjelo na přejezdu přímo pod vlak, tři zranění

Všechny složky integrovaného záchranného systému zasahovaly u dopravní nehody u Lomnice nad Popelkou, kde se na železničním přejezdu srazil vlak s osobním autem. V něm se zranili tři lidé.

TIP NA VÝLET: Na kole po stopách zapadlých vlastenců

Objevovat krásy Libereckého kraje lze i ze sedla kola. Krajem zapadlých vlastenců ze stejnojmenného románu spisovatele Karla Václava Raise provede bezmála čtyřicetikilometrový cyklistický výlet. Trasa dlouhá 37,3 km začíná na náměstí ve Vysokém...

Silnice ze Sýkořic do Žlábku je v havarijním stavu. Letos se dočká rekonsturkce

Po osmi letech příprav nechá kraj zrekonstruovat silnici ze Sýkořic na Semilsku do nedalekého Žlábku. Práce by měly skončit ještě letos.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.