Počasí dnes21 °C, zítra18 °C
Čtvrtek 1. června 2023  |  Svátek má Laura

Českolipsko

Světový unikát v Kamenickém Šenově. Město se chlubí dalšími skleněnými zastávkami

Unikátem světové úrovně se mohou chlubit v Kamenickém Šenově, kde přibyly další dvě skleněné čekárny na autobusových zastávkách.

Nezvládl řízení a naboural zaparkovaná auta. Nadýchal skoro čtyři promile

Policisté v České Lípě řeší případ, ke kterému došlo v pondělí navečer. Sedmadvacetiletý řidič v Bardejovské ulici nezvládl jet po silnici a naboural do zaparkovaných aut. Policistům poté nadýchal 3,75 promile alkoholu.

Strážníci za zmatenou stařenku zaplatili nákup a odvedli jí domů

Že mají srdce na pravém místě prokázali strážníci v České Lípě. Do jednoho ze zdejších obchodů je přivolala ochranka kvůli ženě, která chtěla opustit prodejnu bez zaplacení. Jak se ale ukázalo nešlo o žádnou vypočítavou zlodějku.

Zloděj ukradl odchytovou klec na kočky, organizace vyzývá, aby ji vrátil

Nepříjemnou situaci musí řešit spolek Šance zvířatům z Liberce, který mimo jiné zajišťuje odchyt koček ve městech za účelem jejich kastrace a ošetření. Někdo jim z terénu ukradl odchytovou klec, tak zvaný sklopec. Vyzývají jej, aby klec vrátil.

Kolegové jeli po noční z práce, cesta skončila vážnou nehodou

Spánek přemohl dnes před sedmou hodinou ráno pětačtyřicetiletého řidiče v České Lípě, který jel společně s kolegy po noční směně domů. Havaroval a všichni tři skončili v péči lékařů.

Matka i se synkem jsou v pořádku. Policie informovala o tom, že je objevila v neděli 14. května.

ŘSD podalo dovolání k Nejvyššímu soudu v případu smrti řidiče cisterny

Nejvyšší soud se bude zabývat rozsudkem v případu smrti dvaapadesátiletého řidiče cisterny, který zemřel před šesti lety na Českolipsku poté, co na jeho vůz spadl strom. Dovolání proti odsuzujícímu verdiktu si podalo Ředitelství silnic a dálnic...

Chtěl jen vědět, jakou hodnotu může mít akcie ČEZu. Přišel o víc než půl milionu korun

Policisté řeší další internetový podvod. Sedmdesátiletý muž z Českolipska přišel o 537 tisíc korun, a to ho jen zajímalo, kolik dnes stojí akcie ČEZu. Kvůli své důvěřivosti ale přišel o úspory, podvodník si na něj navíc vzal půjčku 300 tisíc korun.

Řidič prorazil závory na přejezdu a ujel. Pátrá po něm policie

Policie hledá řidiče, který v neděli večer projel přes železniční přejezd v Blíževedlech ve chvíli, kdy ještě byly stažené závory, ty tak zničil.

Policie vykázala násilníka z bytu, domů se vrátil pohlídat děti

Vykázání ze společné domácnosti se v jednom případě v České Lípě moc nevydařil. Vykázaný násilník se totiž hned po dvou dnech vrátil domů, aby pohlídal děti. Ty nakonec musela pohlídat rodinná známá.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.