Počasí dnes21 °C, zítra24 °C
Sobota 13. července 2024  |  Svátek má Markéta
Bez reklam

O projektu

Drbna.cz je internetovým zpravodajským a publicistickým portálem společnosti TRIMA NEWS s.r.o., která sídlí v Českých Budějovicích. Jako jedno z posledních zpravodajských serverů tak Drbna.cz nesídlí v Praze. Firma má české vlastníky. 

Drbna.cz zahrnuje regionální zpravodajské servery Budějcká Drbna, Brněnská Drbna, Hanácká Drbna, Hradecká Drbna, Jihlavská Drbna, Karlovarská Drbna, Liberecká Drbna, Plzeňská Drbna a Pražská Drbna. 

Funkce a obsah

Drbna.cz plní základní funkci zpravodajského portálu. Zabývá se veřejnými financemi, byznysem, kulturou, politikou, dopravou, sportem a dalšími tématy, která řeší obyvatelé jednotlivých krajů České republiky. Publikuje také komentáře, analýzy či rozsáhlé rozhovory. 

Redakce Drbna.cz jsou v mnoha krajích hlavním hlasem regionální žurnalistiky, který zabraňuje vzniku takzvaných informačních pouští

Do rozsáhlého dotazníkového šetření z roku 2023 se zapojilo několik tisíc čtenářů. Jedním z významných výstupů pak bylo, že 83 procent čtenářů důvěřuje tomu, co Drbna publikuje. 

Drbna.cz je členem Asociace online vydavatelů a spolupracuje také s dalšími významnými partnery z oblasti médií.

Personální obsazení

Výkonným ředitelem je Libor Matoušek, finančním ředitelem je Matěj Matoušek. Post obchodního ředitele zastává Radek Šuba. Šefredaktorem vydavatelství je Michael Daněk, který vede více než 20 redaktorů v jednotlivých regionech, kde Drbna působí. 

Cíl Drbna.cz

Cílem je přinášet rychlé, oveřené a autentické články, ať už jde o zpravodajství či publicisitku. Drbna.cz má ambici stát se moderním zpravodajským portálem, který působí ve všech českých regionech.

Drbna.cz chce svým registrovaným čtenářům usnadnit a zatraktivnít čtenářský zážitek formou nových funkcí. Čtenáři se mohou registrovat zde.

Po registraci je možné využívat funkce, jako jsou darkmode, nový způsob komentování článků či psaní blogů a další funkce, které najdete zde

Přivítáme jakékoli vaše náměty, žádosti, a tipy například na rozhovory se zajímavými lidmi, představení osobností, kterých si vážíte. Tipy posílejte na e-mail: sefredaktor@drbna.cz.

Drbna.cz vyznává liberálně demokratické hodnoty. Ctí svobodu slova, která však končí tam, kde se autor obsahu vzdává odpovědnosti. V případě jakéhokoliv sporu či kauzy ctí pravidlo: “Budiž slyšena druhá strana”.

Tiráž

Bez předchozího písemného souhlasu je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na Drbně, a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty, SMS zpráv a včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do vnitropodnikové či jiné privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.


Copyright © Drbna, TRIMA NEWS s.r.o.

Štítky projekt, Drbna.cz, Liberecký kraj, rozhovor, materiál, Facebook, Twitter, Liberec, Instagram

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

O projektu  |  Liberecká Drbna - zprávy z Liberce a Libereckého kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.