Počasí dnes2 °C, zítra4 °C
Neděle 10. prosince 2023  |  Svátek má Julie
Bez reklam

Jablonecko

Řidič sjel ze silnice. Auto opřel o stromy, dechovou zkoušku odmítl

K dopravní nehodě došlo v sobotu krátce před polednem na silnici třetí třídy v katastru Smržovky. Řidič auta tam nezvládl jízdu a s autem skončil mimo silnici.

Do lesů v okolí Jablonce uzavřených kvůli lovu prasat se vypravil houbař

Uzavřené lesy v okolí Jablonce nad Nisou kvůli odlovu přemnožených divokých prasat neodradily od návštěvy houbaře. Porušením zákazu vstupu si vysloužil od úřednice magistrátu pokutu ve výši 1000 korun, informovala mluvčí policie Ivana Baláková. V...

Řidič nedal přednost Tatře. Náraz odhodil auto na plot domu

Policisté šetřili nehodu, ke které došlo ve středu dopoledne v Dolní Černé Studnici. Střetl se tam nákladní vůz s osobákem, když řidič osobního auta nedal přednost.

Správa železnic zakázala historickým lokomotivám jízdy na ozubnicové trati na Tanvaldsku

Správa železnic (SŽ) zakázala historickým lokomotivám T426.0 další jízdy na unikátní ozubnicové trati mezi Tanvaldem a Kořenovem. Oblíbené nostalgické jízdy, které každoročně navštěvují desetitisíce lidí, jsou tak v ohrožení. Přitom je nedávno...

Dva sražení chodci na přechodech. Oba skončili v nemocnici

Policie varuje, opět začalo přibývat nehod na přechodech. Jen v Jablonci došlo ve středu ke dvěma takovým. Podle policistů za nehodami stojí světelné podmínky, lidé by tak měli být opatrnější. A to jak chodci, tak i řidiči.

Více než rok nezaplatil výživné na syna, může za to skončit ve vězení

Na finanční výpomoc babičky se musí spoléhat žena z Jablonce nad Nisou, aby mohla svému synovi zajistit všechny potřeby. Přes rok totiž jeho otec neposlal ani korunu výživného.

Město prověří semafory na Palackého ulici v Jablonci. Stěžují si řidiči i chodci

Zbytečné dlouhé stání na červenou ve večerních či nočních hodinách, kdy je silnice téměř bez aut. Anebo naopak nemožnost vozovku přejít, pokud jsou semafory vypnuté. I takové argumenty zaznívají na jedné straně od řidičů, na straně druhé od...

Byla to vražda? Policie v Jablonci potvrdila konflikt mezi příbuznými

Jablonečtí policisté od sobotního večera vyšetřují zvlášť závažný zločin, kterého se dopustil mladistvý pachatel. Proto k případu nezveřejnila prakticky žádné informace, jen to, že šlo o konflikt mezi příbuznými.

Zvlášť závažný zločin na Jablonecku. Policie zadržela mladistvého

Jablonečtí policisté vyšetřují zvlášť závažný zločin, ke kterému došlo v sobotu večer na Jablonecku. Co se konkrétně stalo, policie nezveřejnila. A to kvůli pachateli, který je mladistvý.

Jablonec uzavře část lesů kolem města. Chystá se odlov divočáků, hrozí pokuty

Příští sobotu bude zakázaný vstup do části honitby Rádlo u Jablonce. Důvodem je chystaný odlov přemnožených divočáků. Zákaz vstupu platí od sedmi do patnácti hodin. Jablonecká radnice varuje, že zákaz se bude hlídat a lidem hrozí pokuta až deset...

Jablonecko  |  Z kraje  |  Liberecká Drbna - zprávy z Liberce a Libereckého kraje

Můj profil Bez reklam

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.