úterý 18. února 2020 Gizela

Jablonecko

Hasiči zasahují v jablonecké radnici, uvnitř je cítit plyn. Všichni museli budovu opustit

Hasiči dnes dopoledne vyjeli k radnici v Jablonci nad Nisou kvůli tomu, že je zde cítit plyn. Z budovy byli evakuováni všichni zaměstnanci magistrátu.

Z jabloneckých lázní má být centrum Křišťálového údolí. Teď se ale kvůli špatné statice nesmí dovnitř

Krásná historická budova v centru. Obvykle důležitý bod, ke kterému upírá vedení města pozornost. V Jablonci ale bývalé lázně jen dekády chátrají. Červenou dostal i nápad otevřít prostor návštěvníkům letošní Jizerské 50 v rámci doprovodného...

Jablonec chce do Tyršáků dostat lidi. Tím by se měla změnit jejich atmosféra

Tyršovy sady u konečné tramvaje bývají Jablonečáky obecně vnímány spíše negativně. Ačkoliv vysoké stromy a keře nabízí zelenou oázu v centru města, větší počet lidí láká park jen při ojedinělých akcích.

Jablonec chtěl Muzeu skla a bižuterie darovat skleněnou stěnu. Jenže to o ni nestojí

Město chtělo Muzeu skla a bižuterie darovat skleněnou stěnu z obřadní síně. Jenže Muzeum pro ni nemá místo. Nevyužívaná část tak zatím zůstane v krabicích ve sklepě.

FOTO: Jizerská 50, hořkosladký závod letos zpečetí limitovaná edice medailí

Dnes prestižní a asi nejznámější běžkařský závod v Česku s mezinárodní účastí za podpory světových špiček v běžeckémlyžování, dříve kamarádská akce a následně memoriál Expedice Peru 70. To vše je Jizerská 50, jejíž logo se nově blýská na...

Zima se na chvíli ukázala, na Jizerce bylo minus devatenáct stupňů

V Libereckém kraji se přes noc výrazně ochladilo, teploty ráno klesly až k minus sedmi stupňům. Na Jizerce v Jizerských horách klesla teplota pod minus 14 stupňů Celsia, u země tam naměřili i minus 19. Silničáři doporučují zvýšenou opatrnost,...

FOTO: Čelní srážka dvou aut. Při nehodě u Zásady se zranili tři lidé

K dopravní nehodě došlo krátce před jednou hodinou nedaleko Zásady na Jablonecku. Při čelním střetu dvou vozidel se zranili tři lidé, které hasiči předali do péče zdravotníků.

Biatlonistka Vítková se zatím do Světového poháru nevrátí. Stále není ve formě

Veronika Vítková patří mezi přední tváře českého biatlonu. Poslední dobou se jí bohužel příliš nedaří a přes Vánoce si musela dopřát pauzu. Svou formu otestovala v Jablonci, příliš spokojená ale není.

FOTO: Při najíždění na kruháč prý usnula. Auto narazilo do zdi

Krátce po půl desáté v pondělí večer havarovala řidička v jablonecké Liberecké ulici. Při najíždění na kruháč ve směru na Liberec údajně usnula a havarovala.

V Josefově Dole vzniknou apartmány. Investor přestaví bývalé sklárny

Z bývalé sklárny a pily v Josefově Dole by měly být apartmány. Nevyužívané areály v rekreační oblasti v Jizerských horách koupila investiční skupina Canicula Invest bývalého předního manažera Penty Zdeňka Kubáta. Do tří let chce za čtvrt miliardy...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.