sobota 18. ledna 2020 Vladislav

Jablonecko

Lyžaři v Bedřichově si ode dneška připlatí za parkování

Lyžaři v Bedřichově si ode dneška za parkování připlatí. Jizerskohorské středisko se v zimě každoročně potýká s dopravními problémy, když kapacita parkovišť nestačí. Chce proto lyžaře motivovat, aby víc využívali veřejnou dopravu z Liberce a...

Řidič dostal smyk, narazil do skály a skončil ve svodidlech

Policisté bohužel museli i během vánočních svátku řešit dopravní nehody. K jedné z nich došlo i na první svátek vánoční v půl jedenácté večer.

Hasiči z Jablonecka získali dva miliony na vybavení i opravu aut

Dobrovolní hasiči z Jablonecka získali od města a kraje přes dva milionu korun, které využili na opravy vozového parku i na nákup vybavení.

Budování kruháče na Ostrém rohu by mělo začít v dubnu. Hotovo musí být do října

Jablonečáci se už několik let připravují na to, že z nepřehledné křižovatky na Ostrém rohu, kde se střetávají ulice Želivského, Palackého a Janovská bude kruháč. Zatím ale z místa zmizely jen dva domy.

FOTO: Psovodi prohledávali autobusy na hranicích kvůli drogám. Objevili metamfetamin

Policisté včetně psovodů se společně s celníky zaměřili před Vánoci na kontrolu autobusů u hraničního přechodu v Harrachově.

Tramvaj mezi Jabloncem a Libercem jezdí už pětašedesát let

Téma tramvajové dopravy je poslední dobou hodně diskutované téma a to zejména v souvislosti s plánovaným prodloužením trati až do centra Jablonce. Jak to ale všechno začalo? Pojďme nahlédnout do historie.

O primátorský svařák je v Jablonci stále větší zájem, letos se vypilo přes 800 hrnků

Celkem 830 krát letos vedení města naplnilo hrnečky a kelímky horkým primátorským svařákem a výtěžek z prodeje byl již tradičně použit na charitativní účely.

Jak vyplnit čas s dítětem? Vyzkoušeli jsme kroužky pro nejmenší

Jóga, plavání, zpěv, cvičení. Jen příklad dětských aktivit, které jsou v kraji pro prcky v nabídce. Věku se přitom bát nemusíte, určené jsou už pro kojence.

Muž podpálil kůlnu se spícím bezdomovcem, důvodem byla žárlivost

Pokusem o vraždu se v současné době zabývají policisté v Jablonci nad Nisou. Osmatřicetiletý muž totiž záměrně zapálil kůlnu, ve které spal jednatřicetiletý bezdomovec.

Po zasedací síni se opravy dočkala i galerie velkého zasedacího sálu

Balkon zasedacího sálu prošel rozsáhlou rekonstrukcí za téměř 400 tisíc korun. I tento prostor dostal nový kabát, který však přesně kopíruje jeho prvorepublikovou podobu.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.