pátek 22. ledna 2021 Slavomír

Jablonecko

Nová březová alej vydržela tři roky. Pěti stromům uřezal koruny vandal

Pouhé tři roky vydržela bez poškození březová alej kolem zrekonstruované pěšiny kolem areálu plaveckého bazénu z ulice Svatopluka Čecha do ulice Pod Skalkou. Jenže před pár dny se na pěti stromech vyřádil vandal, když jim uřezal koruny. Město...

Jablonec dokončil několik projektů z participativního rozpočtu

Skrz participativní rozpočet se podařilo letos v Jablonci uskutečnit řadu projektů. Úprav se dočkaly pěšiny, parky i předzahrádky.

Ve Vrkoslavicích hasiči evakuovali kvůli požáru domu deset lidí

V Jablonci nad Nisou vzplála dnes odpoledne střecha obytného domu. Jeden člověk se nadýchal kouře, deset lidí hasiči evakuovali. Požár mají hasiči pod kontrolou, řekla mluvčí hasičů Kateřina Štajncová.

Chaos a katastrofa. Je to konečná, říká majitel hotelu v Bedřichově o dalším uzavírání

Další uzavření hotelů a penzionů by byla katastrofa, řekli jejich provozovatelé v Bedřichově a okolí v Jizerských horách. Obec je na cestovním ruchu závislá a zima patří mezi stěžejní části roku.

Řidič tramvaje zřejmě nerespektoval signál a projel křižovatku, policie hledá svědky

Jablonečtí policisté v těchto dnech prošetřují dopravní přestupek, ke kterému došlo na konci listopadu. Tehdy údajně na křižovatce ulic Liberecká a U Nisy projela tramvaj i přes znamení Stůj.

Přišel na benzínku, že chce zapalovač, aby zapálil auto. Nic mu neprodali

S podivným zákazníkem se setkali před pár dny na čerpací stanici v jabloneckých Rýnovicích. Muž chtěl zapalovač, aby údajně zapálit auto. Teď mu hrozí vězení.

Revitalizace na jablonecké Dolině je na zimu přerušena. Nevstupujte na stavbu

Už od začátku letošního roku pracuje město Jablonec na revitalizaci potoka protékajícího územím Doliny. Na zimu se ale stavba přerušila. Lidé by tak měli být opatrní a nevstupovat na stavbu.

Kvůli závadě nedal přednost škodovce. Ta se po nárazu převrátila na bok a narazila do domu

Policisté vyšetřují nehodu, ke které došlo v pondělí kolem sedmé hodiny ráno na křižovatce ulic SNP a Jarní. Řidič přijíždějící z vedlejší nedal přednost a došlo ke srážce. Náraz převrátil škodovku z aut na bok, to se zastavilo až o dům.

Stezka Eldorádlo vás pobaví a zavede na nádherná místa

Chcete se vydat hledat bájné Eldorado? A co takhle Eldorádlo?! Po této stezce, kterou najdete samozřejmě u obce Rádlo na Jablonecku, se můžete vydat hned.

V Jablonci kvůli silnému větru uzavřeli Mírové náměstí s vánočním stromem

V Jablonci dnes částečně uzavřeli Mírové náměstí s vánočním stromem. Meteorologové na víkend předpovídají silný vítr, radnice se proto obává o bezpečnost lidí. Silný vítr způsobuje v centru víry, které mohou způsobit zlomení stromu v místě...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.