úterý 18. února 2020 Gizela

Jablonecko

Jablonec bude jednat o budoucnosti Petřína, ke koupi ale nejspíš nedojde

Petřín je neodmyslitelnou součástí Jablonce. Společně s přehradou patří mezi jeho hlavní dominanty. A přesto v současné době nabízí kdysi vyhlášená restaurace jen pohled na zavřený a postupně stále více omšelý objekt.

Opouštím vás. Vzkaz na sociální síti spustil manévry, žena z Jablonce si jen smazala facebook

Na policii se obrátili lidé s tím, že jejich známá na facebooku uveřejnila vzkaz, že by snad mohla spáchat sebevraždu. Policisté ženu začali hledat a našli ji. Byla v pořádku a hlídce vysvětlila, že šlo o nedorozumění, pouze si totiž smazala svůj...

Zastávka u Silky v Jablonci se přesouvá kvůli opravě plynovodu

Cestující mezi Jabloncem a Janovem by se měli připravit na změnu zastávky Janovská, Silka, která se dočasně přesune o 200 metrů. Důvodem je oprava plynovodu.

V Jablonci se střetla tramvaj s dodávkou. Jedna osoba skončila v nemocnici

Dnes odpoledne se kolem půl druhé srazila v Jablonci nad Nisou tramvaj s osobním automobilem. Nehoda si vyžádala jedno zranění.

V jabloneckém lesoparku na Žižkáči se opravuje mobiliář

Na začátku týdne začala demontáž některého mobiliáře v lesoparku na Žižkově Vrchu v Jablonci nad Nisou. Místo se tak postupně dočká nového vybavení.

Nová parkovací místa, chodníky i osvětlení. Jablonecká ulice V Aleji projde rekonstrukcí

Do dvou let projde ulice V Aleji v Jablonci nad Nisou rozsáhlou rekonstrukcí. Ta vyjde na více než 19 milionů korun a její součástí budou například nové chodníky nebo rozšíření parkovacích stání.

Jablonec hledá dopravce na dalších deset let. Radnice vypsala soutěž

Město Jablonec nyní hledá dopravce, který by od příštího roku zajišťoval MHD. Autobusy nového dopravce by neměly ale jezdit jen po ulicích Jablonce, ale zajíždět by měly i do okolí. Například na Bedřichov nebo do Rychnova.

FOTO: Nezvládl projet rádelskou křižovatku a havaroval. Policisté řidiči naměřili přes 1,5 promile

K dopravní nehodě došlo v pondělí krátce před půl osmou večer v prostoru rádelské křižovatky. Havaroval tam řidič Škody Octavie, který nezvládl průjezd na mokré vozovce.

Výrobní hala Jablotronu za 150 milionů vyroste u rýnovické věznice

Výrobce elektronického zabezpečení Jablotron začal v jabloneckých Rýnovicích vedle věznice připravovat výstavbu výrobní haly za 150 milionů korun.

Veterináři na Jablonecku odhalili nelegální jatka. Našli na nich 300 kilo masa

Statní veterinární správá dnes informovala o jatkách, která veterinární inspektoři odhalili na Jablonecku.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.