úterý 18. února 2020 Gizela

Jablonecko

Únikem plynu se zabývají kriminalisté. Případ řeší jako ublížení na zdraví z nedbalosti

Kriminalisté převzali vyšetřování sobotního úniku oxidu uhelnatého v restauraci v Jablonci nad Nisou. Důvodem je podezření ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví z nedbalosti. Na webu policie o tom informovala mluvčí jablonecké policie...

FOTO: V Jablonci vyjížděli hasiči k hořícímu autu

Dnes dopoledne zasahovali hasiči v Jablonci nad Nisou, kde vzplál automobil. K požáru došlo v ulici Revoluční, nedaleko křižovatky s ulicí Pražská.

Včera večer zasahovali policisté společně s hasiči a zdravotníky v jabloneckých Rýnovicích. V místní restauraci totiž unikal oxid uhelnatý.

Čtyři jablonecké školy soutěží v projektu Lepší místo ve škole, podpořit je můžete i vy

Veřejnost se nyní může zapojit do projektu Lepší místo ve škole a podpořit tak nápady samotných žáků, jak zlepšit studentský život.

Nehoda v Jablonci. V centru se v ulici Budovatelů srazila dvě auta

Kolem desáté dopoledne v Jablonci nad Nisou srazily dva osobní vozy. K nehodě došlo na křižovatce ulic Budovatelská a Liberecká.

FOTO: Na přehlídce Made in Jablonec zazářili autoři návrhů i české miss

Včera se v Jablonci sešli přední čeští šperkaři, módní návrháři i příznivci krásy. Veřejnosti byly představeny letošní modely v rámci renomované přehlídky Made in Jablonec pořádané Svazem výrobců skla a bižuterie.

V centru Jablonce roste obří krystal za 57 milionů, ukrývat bude vánoční ozdoby

Puchýř, bradavice nebo například zadek mravence. I takto nazývají dostavbu Muzea skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou na sociálních sítích. Účel splněn. Kontroverzní stavba si totiž, mimo jiné, klade za cíl vyvolat diskuzi.

Teprve jedenáctiletá dívka se nevrátila ze školy. Matka zalarmovala policii, ta školačku našla do hodiny

V úterý krátce po půl osmé večer přijali policisté oznámení o pohřešování teprve jedenáctileté dívky, která se odpoledne nevrátila ze školy. Okamžitě se rozjelo pátrání, které bylo úspěšné, policisté dívku našli během hodiny.

Polský řidič za svůj manévr u Rychnova zřejmě potrestaný nebude. Polská prokuratura stíhání zastavila

Loni v březnu polský řidič kamionu udělal na silnici 65 u Rychnova riskantní manévr, kdy se z ničeho nic začal otáčet do protisměru. Ohrozil tak několik aut, jeden z řidičů vyvázl jen díky rychlé reakci. Podle české policie mu za to hrozilo osm...

Řidiče v Jablonci čeká letos řada dopravních komplikací

Řada dopravních omezení čeká letos řidiče v Jablonci nad Nisou. V plánu je výstavba kruhového objezdu na nepřehledné křižovatce Ostrý roh, rekonstrukce a dostavba inženýrských sítí zase zkomplikuje dopravu v centru města kolem rušné křižovatky...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.