čtvrtek 11. srpna 2022 Zuzana

Krimi

Třináctiletý pohřešovaný chlapec, po kterém pátrala policie, se našel. Je v pořádku

Policie od středy pátrala po pohřešovaném třináctiletém Danielovi, který odešel z liberecké krajské nemocnice. O den později se našel, je v pořádku.

Chtěl odjet z centra města. Zapomněl, že skútr má zamčený ke značce

Řidič skútru parkoval před barem na hlavní třídě v České Lípě. Jenže když pak chtěl odjet, měl problém, protože zapomněl, že má svůj stroj připoutaný k dopravní značce. Vše navíc zaznamenal kamerový systém a na místo se tak vydala hlídka strážníků.

Liberecký soud v korupční kauze schválil u dvou obžalovaných dohodu o vině

Liberecký soud v korupční kauze, v níž figuruje i liberecký hejtman Martin Půta (Starostové pro Liberecký kraj), schválil u dvou jiných obžalovaných dohodu o vině a trestu. Uzavřeli ji se státním zástupcem a na jejím základě dostali podmíněné...

Liberečtí policisté pátrají po třináctiletém chlapci. Odešel z nemocnice a dosud se nevrátil

Policie pátrá po pohřešovaném třináctiletém Danielovi, který ve středu dopoledne odešel z liberecké krajské nemocnice. Dosud se nevrátil ani do zdravotnického zařízení ani do bydliště v Jablonci.

VIDEO: Ve Ferrari se proháněli kriminálníci, teď bude sloužit policistům

Čeští policisté mají ode dneška nový přírůstek do svého vozového parku. Pomáhat a chránit s nimi bude Ferrari F 142 – 458 Italia z roku 2011, které zabavili pachatelům trestné činnosti. Pronásledovat piráty silnic i ukradená auta bude po celé...

Pohřešovaný muž z Krásné Studánky u Liberce odjel na kole a už se nevrátil. Policie se obrací na veřejnost

Šestašedesátiletý muž odjel v pátek na kole pryč z domova, dosud se nevrátil a nedal o sobě vědět. Rodina proto kontaktovala policii a prosí o pomoc s pátráním.

Zloděj na Českolipsku ukradl ze soukromého jezírka japonské Koi kapry. Pátrá po něm policie

V Pertolticích pod Ralskem na Českolipsku choval majitel své japonské kapry pro potěšení přes deset let, teď mu jezírko vyplenil a poničil neznámý zloděj.

Řidič na Frýdlantsku narazil z neznámých příčin do stromu. Na místě zemřel

Tragická dopravní nehoda si vyžádala jeden lidský život. Řidič na Frýdlantsku narazil do stromu, nehodu nepřežil. Zatím není jasné, proč k nárazu došlo.

V kempu na Mácháči zbil agresor přítelkyni a napadl i rodinu muže, který se jí zastal

Dovolená v kempu na Máchově jezeře se pro rodinu z Teplicka stala noční můrou. Agresor tam zbil přítelkyni a následně zaútočil i na ostatní. V místě museli zasahovat policisté i záchranná služba. Napadená žena proti agresorovi odmítla vypovídat.

Seniorce z Českolipska uložil soud v Liberci za vraždu manžela dvanáct let za mřížemi

Krajský soud v Liberci dnes uložil šestasedmdesátileté ženě 12 let vězení za vraždu manžela. Spáchala ji loni v létě na chalupě na Českolipsku, manželovo tělo pak rozřezala a po několik nocí pálila na zahradě. Verdikt není pravomocný, státní...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.