čtvrtek 2. dubna 2020 Erika

Krimi

Žena pod vlivem omamných látek seděla nahá v autě před nákupákem

Městská policie v České Lípě má za sebou další ne zcela běžný případ. Strážníci byli upozorněni na podivné chování ženy, která se pohybovala před nákupním centrem Paráda Shopping.

Na Fügnerce se střílelo. Muže s plynovou pistolí zadržela policie

Dnes navečer zasahovali liberečtí policisté na terminálu MHD, kde opilý muž střílel z plynové pistole. Zprávu přinesl portál iDnes.cz.

Hasiči zasahovali u zřícené jeskyně. Naštěstí v ní nikdo nebyl

Ke zřícení části pískovcové jeskyně došlo u Lindavy na Českolipsku. Událost oznámil jeden z místních obyvatel. Místo prohledali kynologové, aby se ujistili, že skála nikoho nezavalila.

Ukradl trička a svůj lup si kontroloval přímo pod kamerou

Tak tohle se zloději v Liberci vážně moc nepovedlo. Ukradl trička, jenže se s nimi uchýlil na asi to nejméně vhodné místo. Přímo pod kameru.

Policie dopadla recidivistu, který se v centru Liberce vloupal do devíti aut

Některým recidivistům není rady ani pomoci. A stejně tak tomu je o šestačtyřicetiletého pachatele, který má za sebou vloupání do devíti osobních automobilů.

Ve Skalici u České Lípy zasahovali hasiči u požáru zahradní chatky

Dnes odpoledne vyjížděly hasičské jednotky do Skalice u České Lípy, kde došlo k požáru zahradní chatky.

Němečtí policisté pátrají po sedícím muži z bronzu. Hodnota díla je 22 tisíc eur

Policisté ze Saska pátrají po bronzové plastice sedícího pláteníka, kterou neznámý pachatel odcizil z německého hřbitova v Neugersdorfu. A němečtí policisté požádali o pomoc i české kolegy.

Ze střetu autobusu s vlakem se vyklubalo auto mezi závorami

Na linku českolipských městských strážníků přišel telefonát s tím, že na železničním přejezdu na Střelnici došlo ke střetu autobusu s vlakem. Jenže se ukázalo, že vše je trochu jinak.

Pátrání skončilo tragicky. Týden pohřešovanou ženu našli mrtvou

Celý týden trvalo pátrání po pohřešované čtyřicetileté ženě z Liberce. To nyní skončilo velmi smutně, ženu našli bez známek života.

Soud kvůli požáru v Severochemě v Liberci možná bude muset začít znovu

V případu muže obžalovaného z obecného ohrožení kvůli požáru v liberecké chemičce Severochema hrozí, že soud s ním bude muset začít nanovo. Důvodem je změna senátu libereckého soudu kvůli nemoci jedné přísedící a postoj státní zástupkyně Věry...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.