Počasí dnes18 °C, zítra21 °C
Pondělí 25. září 2023  |  Svátek má Zlata
Bez reklam

Liberecko

Zázemí závodu Road Classics před Plazou vykradl zloděj. Ukradl nářadí a věci za 150 tisíc

První ročník závodu Road Classics proběhl v Liberci a okolí v sobotu. Organizace proběhla na jedničku, přesto organizátoři řeší jednu nepříjemnost. Někdo jim v zázemí před OC Plaza vykradl dva servisní stany, a to přes to, že celý oplocený areál...

Začal Týden nízkoprahových klubů. Navštivte Maják nebo Vesmír

Již po sedmnácté se koná Týden nízkoprahových klubů, kdy se tato centra pro děti a mládež otevřou veřejnost. Navštívit můžete také nízkoprahové kluby na Liberecku a seznámit se s jejich činností.

Knihovna kromě knih půjčuje i hudební nástroje. Piano doplní třeba kytara

Liberecké krajská knihovna nabízí jedinečnou možnost milovníkům hudby, kteří z jakýchkoli důvodů nemohou mít doma hudební nástroj. Zájemci si mohou nástroj půjčit v knihovně, přímo v budově na něj trénovat a třeba si i své skladby nahrát.

O pořádek v domech s městskými byty v Liberci se postarají domovníci

O bezpečí, ale i pořádek uvnitř i v okolí městských bytových domů v Liberci se začnou starat domovníci. Město na ně získalo dotaci, která jejich fungování zajistí na tři roky. Zajištění šesti domovníků do konkrétních lokalit je také reakcí města...

Liberec bez kolon a přecpaných parkovišť. Jak na dopravu prozradí zítřejší akce před radnicí

V rámci Evropského týdne mobility je na zítřejší den připraven bohatý program na náměstí před libereckou radnicí. Ten se zaměřuje zejména na alternativní způsoby dopravy a návyky spojené s každodenní přepravou.

Dvojnásobná odměna. Myslivci za odstřel divočáka dostanou více peněz

Dvojnásobnou finanční odměnu obdrží nově myslivci za odlovení divočáka v oblastech s výskytem afrického moru prasat na Frýdlantsku a Mimoňsku.

Zloděj ukradl šedesátikilový semafor, pátrá po něm policie

Liberečtí policisté se aktuálně zabývají krádeží mobilního semaforu. Ten zmizel z ulice Dlouhomostecká.

Mrtvice může postihnout každého. Jak ji poznat a co dělat se dozvíte u Dunaje

Ještě před Vánoci ležela pětadvacetiletá Martina na iktové jednotce krajské nemocnice, neboť půl roku před tím nečekaně utrpěla mozkovou příhodu. Nečekala, stejně jako nikdo v jejím okolí, že by tak mladého člověka mohla postihnout mrtvice.

Perníčky, sýry, šunka i třeba pálenky. V Liberci zavoněly regionální dobroty

Regionální producenti a výrobky z celého Libereckého kraje můžou celý čtvrtek ochutnávat lidé před libereckou radnicí. Tradiční prezentace regionálních potravin představuje už posedmnácté to nejlepší, co naši zemědělci a potravináři dokážou...

Lípa Musica míří na Liberecko, hudba rozezní kostely v Hrádku a Liberci

Třetím festivalovým týdnem pokračuje Mezinárodní hudební festival Lípa Musica. Koncem tohoto týdne přiveze hudební hvězdy na Liberecko, konkrétně do Hrádku nad Nisou a Liberce.

Liberecko  |  Z kraje  |  Liberecká Drbna - zprávy z Liberce a Libereckého kraje

Můj profil Bez reklam

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.