Počasí dnes2 °C, zítra4 °C
Neděle 10. prosince 2023  |  Svátek má Julie
Bez reklam

Liberecko

Krajské stádo krav má nového majitele. Školní statek postupně utlumí činnost

Základní stádo krav pocházející ze školního statku ve Frýdlantu, které prodával Liberecký kraj v elektronické aukci, má nového majitele. Skot se podařilo prodat společně s pachtem zemědělských pozemků. Současně bude kraj utlumovat činnost statku.

Začne rozsáhlá rekonstrukce Liďáků. Zavřené budou víc než rok a půl

Velkou proměnou projde kulturní centrum Lidové sady v Liberci. Ještě do konce roku si tady mohou lidé užívat pestrý program, posléze se Liďáky na více než rok a půl uzavřou. Generální oprava vnitřních prostor a přístavby přinese nejen modernizaci...

Lidé se mohou v Liberci zdarma otestovat na HIV a další nemoci. Osvětová tramvaj kvůli výluce nevyjede

Liberecký dopravní podnik si na středeční odpoledne přichystal při příležitosti Světového dne proti AIDS tradiční akci. I když letos bude trochu jiná, protože osvětová tramvaj nevyjede. Lidé se ale přesto budou moci nechat otestovat na HIV nebo...

Poslat dobro může každý. Zapojte se a podpořte liberecký hospic

Pošli dobro do hospice je název dobročinné sbírky, kterou spustil liberecký Hospic sv. Zdislavy. Lidé mohou libovolnou částkou přispět a darovat půlden, jeden den i celý týden hospicové péče lidem, kteří to potřebují.

Muž z Hejnic zbil známého a držel ho celý den, obžalován je z pokusu o vraždu

Před soudem v Liberci dnes stanul sedmačtyřicetiletý Jan Holický. Letos na jaře zbil svého o šest let mladšího známého a poté ho držel přes 24 hodin ve své chalupě v Hejnicích na Liberecku, než ho zadržela zásahová jednotka policie. Muž je...

Boulder Point oslaví pět let, nabídne také promítání Lukáše Černého

Koktejl pohybu a zábavy čeká v pátek 1. prosince na návštěvníky liberecké lezecké stěny. K tomu si zasportují zdarma. Oblíbená ‚boulderovka‘ Boulder Point a sportovní lezecký klub LK Boulder totiž Seveřany baví už půl dekády.

Liberec plánuje výdaje přes čtyři miliardy. Největší částka půjde na bazén

Liberec pro příští rok připravuje rozpočet s výdaji, které by poprvé měly překročit čtyři miliardy korun. Největší částku vydá město na zahájení dvouleté miliardové modernizace městského bazénu.

Hrenák je mimo hru, místo v tygří bráně zaujme Pařík

Lukáš Pařík se z Litoměřic vrací do Liberce, aby posílil Tygry na pozici brankáře. Povolán byl kvůli onemocnění slovenského gólmana Dávida Hrenáka.

Policisté si posvítili na neplatiče pokut. Jeden řidič jich nasbíral patnáct

Některým řidičům stačí jedna pokuta, ze které se poučí. Najdou se ale i tací, co si z nich nic nedělají a do jejich placení se nehrnou. Policie dokonce odhalila řidiče, který nastřádal 15 nezaplacených pokut.

V Liberci začal advent. Před historickou radnicí se rozsvítil vánoční strom

Advent přišel do Liberce. Před radnicí se rozzářil vánoční strom, který v pátek 24. listopadu, s úderem 17. hodiny rozsvítili vyvoláváním Liberečané. Slavnostní okamžik si nenechaly ujít stovky diváků.

Liberecko  |  Z kraje  |  Liberecká Drbna - zprávy z Liberce a Libereckého kraje

Můj profil Bez reklam

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.