sobota 18. ledna 2020 Vladislav

Liberecko

Tygři to Kometě nandali a už vedou Extraligu

Hokejisté Liberce porazili v 36. kole extraligy Brno jednoznačně 5:0, doma vyhráli podvanácté v řadě a posunuli se do čela tabulky. 

Recidivista kradl, co mu přišlo pod ruku. Nářadí, elektroniku i příbory

Policistům se podařilo dopadnout vypečeného recidivistu, který dlouhé měsíce řádil v Liberci a kradl doslova cokoliv, co mohl.

Liberečtí hokejbalisté připravují zápas pro Jedličkův ústav, přijďte je podpořit

Pár Liberečáků, kteří mají rádi hokejbal a chtějí přispět na dobrou věc, se rozhodlo uspořádat exhibiční utkání. Přijďte jim zafandit a podpořit Jedličkův ústav.

Zájem o sdílená kola klesl skoro o polovinu. Liberec k nim chce nabídnout elektrokola

Přestože zájem o sdílená kola v Liberci dost klesl, město se s projektem neloučí. Naopak ho chce podpořit rozšířením nabídky o elektrokola.

Zájem o libereckou dílnu iQFabLab pomalu roste

Před několika měsíci rozšířila iQLandia Liberec svou nabídkou o dílnu iQFabLab. Zájem o její vybavení, ve kterém nechybí 3D tiskárna nebo laserové řezačky, stále stoupá.

Popovídat si, zahrát hru nebo luštit křížovku. Seniory v Senecura potěší dobrovolníci

Stejně jako kdekoliv jinde, i v domově pro seniory se mohou klienti cítit sami nebo postrádat parťáka třeba na šachy nebo jen tak na popovídání. SeneCura SeniorCentrum v Liberci tak budou nově navštěvovat dobrovolníci organizace ADRA.

Několikapatrový dům v Orlí ulici se dočká rekonstrukce, budou v něm sociální byty

Kvůli historické hodnotě zůstane v Orlí ulici zachovaný několikapatrový dům, který v současné době zasahuje do vozovky. Do budoucna by měly v domě být sociální byty.

FOTO: Tygři si připsali po boji s Pardubicemi jedenácté vítězství v řadě

Hokejisté Liberce porazili ve 35. kole extraligy Pardubice a vyhráli jedenáctý domácí zápas v řadě. V tabulce tak Severočeši zůstávají v těsném závěsu za vedoucí Spartou, která však odehrála o čtyři zápasy více.

VÍKEND PODLE DRBNY: Hrdý Budžes, Český pohár v biatlonu i Xavier Baumaxa

Bára Hrzánová alias Helenka Součková a její představení Hrdý Budžes bude asi naprostým topem tohoto víkendu. Kulturní nabídka je ale samozřejmě mnohem bohatší.

Gastro festival nabídne pochutiny z téměř 90 restaurací. Mezi nimi třeba i řízek z roku 2101

Od poloviny ledna do konce února můžete ve vybraných restauracích po celém Libereckém kraji ochutnat speciální degustační menu vytvořené v rámci jedenáctého ročníku Grand Restaurant Festivalu.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.