Aktuálně

Liberecká zoo se bude dočasně starat o lvici Elsu, odebranou z nelegálního chovu Karlose Vémoly více...

Liberecký kraj chce podle hejtmana Půty vyřešit krizi na jabloneckém gymnáziu více...

Rekonstrukce Vítězné finišuje, kvůli pokládce finálního asfaltu je znovu pro dopravu uzavřena více...

Odpůrci I/35 Českým rájem obvinili autora studie z podvodu, Valbek to odmítá více...

Koupaliště Vápenka v Liberci letos asi v provozu nebude, areál je na prodej více...

Řidička srazila motorkáře, ten s těžkým zraněním leží v nemocnici

, aktualizováno 12. července 2018, 8:30

Autoři | Foto PČR

Nehoda osobního automobilu s motorkářem si vyžádala zranění. Včera ve večerních hodinách došlo k nehodě na rychlostní silnici I/35 u nájezdu do ulice České mládeže.

Třiačtyřicetiletý řidič motocyklu byl z místa převezen s těžkým zraněním do Krajské nemocnice Liberec. „Dle dostupných informací se jednadvacetiletá řidička nepřesvědčila o bezpečeném přejezdu do pravého pruhu a pravděpodobně nedala přednost projíždějícímu motorkáři,“ sdělila tisková mluvčí policie Vlasta Suchánková.

Motorkář následně ještě sto metrů klouzal po vozovce až do nárazu do svodidel. Mladá řidička po nehodě upadla do šoku. Střetem vznikla škoda přeshující 50 tisíc korun.

Aktualizováno

Dle nových informací získaných z výpovědí účastníků se potvrdilo, že nehodu zavinila řidička osobního automobilu. Ke střetu došlo poté, co řidička předjížděla jiné vozidlo a vjela do levého pruhu, kde tou dobou jel motorkář.

 

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky krimi, nehoda, motorka, motorkář, srážka, Liberec, úraz, havárie, Krajská nemocnice Liberec

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.