St 12. 8. 2026Klára
Krimi

Chtěl znásilnit ženu, ta o něj típla zapálenou cigaretu

Luboš Vrabec1 minuta čtení23. 9. 2014, 13:09
Ilustrační foto
Ilustrační foto

Přímo v centru Liberce zaútočil v neděli večer neznámý muž na procházející ženu. Ta zareagovala velmi rychle, o násilníkův zátylek típla zapálenou cigaretu a popálený muž se dal na útěk. Žena tak unikla znásilnění, po neznámém útočníkovi nyní pátrá liberecká policie.

Devětatřicetiletá žena šla po osmé hodině večer ze zaměstnání domů ulicí U Nisy, kde také k napadení došlo. „Muž se ženy zeptal, zda by nechtěla sex za peníze. Ve chvíli, kdy mu žena dala najevo, jestli se nezbláznil a chtěla pokračovat dál v cestě, natlačil ji k plotu a pokusil se ji znásilnit,“ popsala mluvčí liberecké policie Vladimíra Šrýtrová.

Jenže žena se ubránila a útočník se dal na útěk směrem do centra. „Ženě tak díky jejímu silnému křiku přispěchal na pomoc z nedalekého parku nějaký muž, který ji doprovodil až na nejbližší tramvajovou zastávku, tj. v ulici Na Rybníčku. Žena naštěstí neutrpěla žádné zranění, avšak traumatizující zážitek v ní zakoření na hodně dlouhou dobu,“ dodala Šrýtrová.

Popis pachatele

Hovořil česky, bez cizího přízvuku, bez vady a žádného výrazného zabarvení, věk okolo 40 let, výšky kolem 170 cm, nebyl silné postavy, měl širší ramena, tmavší typ, s největší pravděpodobností oholen

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Proč už nechcete chovat bílé tygry, ptají se návštěvníci. Liberecká zoo vysvětlujeSpolečnost

Proč už nechcete chovat bílé tygry, ptají se návštěvníci. Liberecká zoo vysvětluje

Bílí tygři byli dlouhá léta ikonou liberecké zoo. Do zahrady pod Ještědem přijeli v roce 1994, v roce 2018 ale vedení zoo oznámilo, že s jejich chovem končí. Tedy, že je nebude dále rozmnožovat, i když jedna tygřice je v zoo stále k vidění. Přestože od té doby uplynulo už 8 let, lidé se stále hojně ptají: Proč už nechcete bílé tygry chovat? A zoo vysvětluje.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéZprávy

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook