St 12. 8. 2026Klára
Krimi

Nezvládl stres na magistrátu, útočil i na strážníky

Luboš Vrabec1 minuta čtení12. 1. 2015, 12:58
Ilustrační foto: MP Liberec
Ilustrační foto: MP Liberec · Foto: MP Liberec

Co dokáže s člověkem udělat stres na úřadech, předvedl v pátek dopoledne muž, který se vydal vyřizovat své záležitosti na liberecký magistrát. Jeho nervy nápor nevydržely a začal být velmi agresivní. Své výpady navíc doplňoval o hrubé nadávky. Výtržníka museli zkrotit strážníci.

Ani oni to ale neměli lehké. „Na výzvu strážníků odmítal prokázat svou totožnost a hlídka musela přistoupit k jeho předvedení,“ uvedla mluvčí libereckých strážníků Daniela Bušková.

Jenže zase tak lehké to nebylo. Muž se totiž nechtěl nechat zklidnit a se strážníky se pustil do křížku. „Městští policisté použili donucovací prostředky – hmaty, chvaty a pouta. Celý případ tak skončí u správního orgánu,“ dodala Bušková.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Hluk z Turówa byl při dalším měření nižší. V jednom případě ale limit překročilSpolečnost

Hluk z Turówa byl při dalším měření nižší. V jednom případě ale limit překročil

V květnu probíhalo další měření hluku z hnědouhelného dolu Turów. Konkrétně šlo o Uhelnou a také Oldřichov na Hranicích. Hodnoty při něm byly nižší než při prvním letošním měření, v jednom případě ale v Uhelné limit překročily.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéZprávy

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook