Aktuálně

Nemocná seniorka se ztratila v Josefově Dole. Pátrá po ní policie více...

Policisté pátrají po ženě z Tanvaldu. Při odchodu od kamarádky mluvila o sebevraždě

Autoři | Foto Policie ČR, Jan Luxík

Policie pátrá po dvaačtyřicetileté Barboře K. Ta v úterý ráno odešla od kamarádky z jablonecké Lyžařské ulice se slovy o sebevraždě. U ní nechala i mobil a od té doby je nezvěstná. Policisté se nyní obrací na veřejnost.

„Policisty v rámci šetření okolností jejího pohřešovaní zjistili, že před odchodem hovořila o možnosti spáchat sebevraždu. Z ulice Lyžařská měla odejít lesní cestou směrem na Dobrou Vodu, což je její poslední potvrzený výskyt,“ popsala mluvčí policie Dagmar Sochorová.

V době odchodu měla mít pohřešovaná na sobě oblečené tmavé květované šaty s krátkou sukní, modré bolerko-vestu, černé silonky, hnědé kozačky. U sebe měla bílou látkovou tašku s malým grilem a černou kabelku se třpytkami.

Jablonečtí kriminalisté nyní žádají o pomoc širokou veřejnost. „Pokud má někdo jakékoliv informace k výskytu či pobytu pohřešované ženy, ať je sdělí policistům na kterékoliv služebně nebo telefonicky na bezplatné lince 158,“ dodala mluvčí.

Hodnocení článku

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky policie, pátrání, pohřešovaná, jablonec, tanvald

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.