So 22. 8. 2026Bohuslav
Krimi

Dva mrtví v penzionu v Rokytnici. Případ šetří kriminalisté

Luboš Vrabec1 minuta čtení12. 3. 2026, 14:45
Ilustrační foto
Ilustrační foto · Foto: Policie ČR

Kriminalisté ze Semil prošetřují úmrtí dvou osob v jednom z penzionů v Rokytnici nad Jizerou. Oznámení o jejich nálezu přijali ve čtvrtek v půl desáté dopoledne.

Podle policie jde o ženu a muže. „Během prvotního šetření na místě události nebylo zjištěno, že by na jejich smrti měla podíl další osoba. K určení příčin úmrtí obou osob byly nařízeny soudní pitvy. Veškeré okolnosti tohoto tragického případu nyní šetří semilští kriminalisté,“ uvedla mluvčí policie Dagmar Sochorová.

Konkrétnější být nechtěla. „Detailnější informace nebudeme v tuto chvíli vzhledem k probíhajícímu šetření a s ohledem na rodiny zemřelých zveřejňovat,“ dodala.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Třetí výhra v řadě venku. Slovan ve Zlíně vyhrál gólem MaškaFotbal

Třetí výhra v řadě venku. Slovan ve Zlíně vyhrál gólem Maška

V pátém ligovém kole se liberecký Slovan představil na hřišti neoblíbeného Zlína, kde vyhrává jen výjimečně. A tentokrát se mu výjimku podařilo potvrdit, když vyhrál 1:0. V 65. minutě po centru Babouly rozhodl Mašek.

Liberecký kraj bourá méně, některá čísla ale překvapujíDoprava

Liberecký kraj bourá méně, některá čísla ale překvapují

Statistika dopravních nehod obvykle svádí k jednoduchému počítání: více, nebo méně. Jenže letošní čísla z Libereckého kraje ukazují, že za jedním celkovým údajem se může skrývat překvapivě pestrý obrázek. Alkohol, cyklisté, motocyklisté, koloběžky, kategorie pozemní komunikace i řidiči, kteří po nehodě zmizí – některé odchylky od celorepublikového obrazu jsou přitom překvapivě výrazné.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook