St 12. 8. 2026Klára
Kultura

Jak žijí v Liberci cizinci? Uvidíte před radnicí

Luboš Vrabec1 minuta čtení28. 8. 2013, 9:39
Liberecká radnice
Liberecká radnice

Liberec – jedno město pro všechny. Tak zní motto druhého ročníku letního festivalu cizinců a národnostních menšin. Lidé budou moci například ochutnat tradiční kuchyni jednotlivých zemí a celé odpoledne bude plné nejrůznějších vystoupení.

 

Festival se uskuteční ve čtvrtek od 15.00 do 19.00 hodin na náměstí Dr. E. Beneše v Liberci.  „V jednotlivých programových vstupech představí zástupci komunit divákům svoji zemi původu, její kulturu, tradice a historii a ve svých národních stáncích nabídnou ochutnávku tradiční kuchyně,“ vypočítal mluvčí libereckého magistrátu Jan Král.

Program na hlavním pódiu před radnicí slibuje pestrou zábavu plnou tanečních vystoupení, zpěvu a hudby. Závěr festivalu pak obstará kapela Tres Udos.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Hluk z Turówa byl při dalším měření nižší. V jednom případě ale limit překročilSpolečnost

Hluk z Turówa byl při dalším měření nižší. V jednom případě ale limit překročil

V květnu probíhalo další měření hluku z hnědouhelného dolu Turów. Konkrétně šlo o Uhelnou a také Oldřichov na Hranicích. Hodnoty při něm byly nižší než při prvním letošním měření, v jednom případě ale v Uhelné limit překročily.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéZprávy

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook