Počasí dnes7 °C, zítra11 °C
Čtvrtek 25. dubna 2024  |  Svátek má Marek

ŽIVĚ: Slovan v Ostravě prohrává už o tři góly

Slovan Liberec se po remíze v Evropské lize opět musí přeorientovat na českou nejvyšší soutěž. V 9. kole Gambrinus ligy zajíždí do Ostravy a zápas tam bude ošidný. Domácím se nedaří, Liberečtí jsou zase v pohodě. Nejlepší konstelace pro nějaké překvapení. Utkání sledujeme online.

90. min. Je konec. Slovan prohrál na hřišti dosud marné oslavy o tři góly, tohle bude Liberec ještě mrzet.

3:0! 88.min. Engelmann nastoupil a dal gól. To už je pro Slovan ostuda

86.min. Střelu Hadaščoka bez problému lapil Pavlenla

!85.min. Baník mohl dát třetí gól. Kraut z brejku netrefil bránu

82.minuta. Za Delarge přišel Hadaščok

80.min. To vypadalo na penaltu! Rabušice k zemi stáhl jeden z Ostravských. Rozhodčí ale nepíská

75.min. tohle už ze stran Slovanu zavánělo gólem, zakončení Slovanu po centru Delarge ale nebylo důrazné

73.min. Míče se odráží k hráčům Ostravy, Liberec se sice snaží něco udělat, ale nedaří se

67. min. Konečně rychlá akce Slovanu, Šural ale míč do sítě neprocpal. Pak rodící se brejk hasil Kušnír žlutým faulem

!62. Střelu Fantiše vyráží Kovář na roh. Baníku narostla křídla, Liberečtí si teď skoro nepřihrají

61.min. Střídá Kalitvincev a nastupuje Frýdek.

60.min. Střela Droppy byla zblokována na roh. Hlavičku Petruse kryje Kovář

56. min. Slovan se snaží kombinovat, ale po dvou obdržených gólech se mu to vůbec nedaří

51.min. Baník kope roh. K hlavičce se nakonec dostal jeden z domácích, bránu ale netrefil

46.min. Keliće nahradil Karišik

Slovan byl prakticky celý poločas jasně lepší, mohl vést o tři nebo čtyři góly. Pak ale Baník z ničeho nic vstřelil dva góly. Uvidíme, jak se z toho Slovan dostane ve druhé půli.

2:0! 45.min. Tak tohle je skutečně neuvěřitelné. Druhá šance Baníku, dva nula. Nakonec přímý kop Holzera ještě tečoval Fantiš.

1:0! 43min. Neuvěřitelné. Prakticky první akce Baníku končí gólem. Obloučkem poslal hlavou míč do brány Petrus.

!38.min. Další velkou šanci Slovanu spálil Delarge. Po centru zprava k němu propadl míč, v pádu špatně trefil a překopl.

33.min. První roh Baníku, ale nic z něj. Naopak do brejku mířila čtveřice hostí, ale Kalitvincev nedal dobrou přihrávku.

30.min. Slovan bude zahrávat přímý kop zpoza vápna. Míč si staví Rybalka, míč asi o metr přeletěl bránu.

!28. min.Skvělý zákrok Pavlenky. Po hlavičce Šurala vytáhl míč nad břevno. Z rohu už Slovan nezahrozil.

!24. min. Roh Slovanu. Kelić nakonec nevystřídal a po rohu trefil břevno! Pak domácí odvrátili, ale za chvíli v dalším útoku Slovanu z otočky zakončoval Šural. Pavlenka byl na místě.

23. min. Náznak šance měl Baník. Centroval Fantiš, ale pro míč si došel Kovář.

21.min. Další možnost. Tentokrát z pravé strany. Po ťukesu Kušníra a Delarge se z penalty dostal ke střele Rybalka, ale trefil špatně a střelu chytil gólman Pavlenka

!19.min. Gólovka Slovanu. Šural pěkně po levém křídle uvolnil Kalitvinceva, ten poslal ostrý přízemní centr na volného Rabušice, Rambo ale míč netrefil

17.min. Po centru Kušníra má Slovan roh. Po něm vystřelil Kalitvincev, ale jeho střelu obrana zblokovala.

15.min. Delarge se dostal po nahrávce Fleišmana za obranu domácích, ale byl máván ofsajd.

14.min. Slovan má převahu, ale jen optickou, šance zatím nejsou.

!10.min. Kelić je viditelně otřesen a bude střídat. Nejspíš ho nahradí Karišik.

10.min. Z rohu nic nebylo, pak se srazil Kelić s jedním z domácích. Kelić navíc bude nejspíš střídat.

9.min. Baník bude zahrávat roh. Mladík Holzer si sice míč zpracoval rukou, ale pak vytřelil a ránu zblokoval jeden z Libereckých.

5.min. První střelu v utkání má na svém kontě Kalitvincev. Ten střílí hodně rád a povzbudil ho čtvrteční gól ve Freiburgu

1.min. Utkání začalo a Liberec se do toho vrhnul aktivně