Dnes, 08:44
Počasí na víkend slibuje nejprve téměř letní sobotu se sluncem a teplotami do dvaceti stupňů. Jenže už v neděli se ochladí a rtuť teploměru se dostane jen ke třinácti stupňům. Podobné počasí pak bude i v dalších dnech.
Pátek v Libereckém kraji slibuje jasnou až polojasnou oblohu, místy se může objevit více mraků. Teploty se dostanou na 12 až 15 stupňů. Sobota pak podle meteorologů přinese ukázku léta. Teplota se dostane až ke dvaceti stupňům. Zpočátku sice může být až oblačno, postupně se ale vyjasní.
Neděle bude podobná, zpočátku může být oblačno a pak se vyjasní. Horší to bude s teplotou. Ochladí na na maximálně třináct stupňů. A podobně to bude vypadat i v dalších dnech, kdy teplot mohou jít ještě o něco dolů.
Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?