St 12. 8. 2026Klára
Doprava

U Babylonu se srazily dvě Fabie. Viník nehody z místa ujel, hledá ho policie

Luboš Vrabec1 minuta čtení7. 3. 2017, 10:16
Ilustrační foto
Ilustrační foto

Policie hledá svědky nehody, ke které došlo ve čtvrtek 26. ledna krátce před jedenáctou hodinou dopoledne v Košické ulici v Liberci. Při vyjíždění z parkoviště od centra Babylon ohrozil řidič právě projíždějící Fabii, jejíž řidič strhl řízení z pravého pruhu do levého. Tam ale zrovna jela další Fabie a došlo ke srážce. Viník nehody ale nezastavil a ujel směrem do Nákladní ulice.

„Neznámý řidič se střetu s Fabiemi zcela vyhnul a následně z místa nehody ujel, aniž by učinil opatření, které mu ukládá zákon,“ řekla mluvčí liberecké policie Vladimíra Šrýtrová. Celková škoda na autech je 23 tisíc korun.

Policisté teď hledají svědky nehody, rádi by našli auto a řidiče, který nehodu zavinil. Informací moc není, mělo by jít o osobní auto combi, nebo menší dodávku v bílé barvě. „V tuto chvíli se obracíme na případné svědky události, kteří si něčeho všimli, popřípadě by mohli uvést poznatky k neznámému vozidlu. Svým svědectvím tak mohou přispět k objektivnímu posouzení nehodového děje,“ uvedla mluvčí.

Svědci mohou volat tísňovou linku 158 nebo přímo policisty na Dopravní inspektorát policie Liberec 974 466 570 nebo 974 466 251.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Hluk z Turówa byl při dalším měření nižší. V jednom případě ale limit překročilSpolečnost

Hluk z Turówa byl při dalším měření nižší. V jednom případě ale limit překročil

V květnu probíhalo další měření hluku z hnědouhelného dolu Turów. Konkrétně šlo o Uhelnou a také Oldřichov na Hranicích. Hodnoty při něm byly nižší než při prvním letošním měření, v jednom případě ale v Uhelné limit překročily.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéZprávy

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook