St 12. 8. 2026Klára
Doprava

Kvůli hořící cisterně se zastavil provoz na silnici u Dlouhého Mostu

BBlanche1 minuta čtení30. 3. 2023, 15:51
Hořící cisterna způsobila kolaps na silnici před Libercem.
Hořící cisterna způsobila kolaps na silnici před Libercem. · Foto: Policie ČR

Hořící cisterna s nádrží plnou mléka zastavila dopravu na silnici I/35, na 27. kilometru u Dlouhého Mostu. Hořet začala ve čtvrtek krátce před 15. hodinou. Policie musela odklánět dopravu.

„Dnes, krátce před třetí hodinou odpoledne, přijal operační důstojník z tísňové linky 112 oznámení o odstaveném hořícím kamionu na 27 kilometru ve směru od Hodkovic nad Mohelkou na Liberec. Došlo zde ze zatím z nezjištěných příčin, k zahoření cisterny převážející mléko. V tuto chvíli je silnice z důvodu přečerpání mléka do jiné náhradní cisterny ve směru na Liberec zcela uzavřena a policisté odklánějí dopravu směrem přes Jeřmanice,“ informovala po čtvrt na čtyři mluvčí Policie ČR Vladimíra Šrýtrová. Před čtvrtou hodinou odpolední se začal provoz pozvolna vracet do normálu.

Hasiči na místě likvidovali požár hořící cisterny dvěma proudy.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Ilustrační fotoSpolečnost

Sucho komplikuje život i vodákům, v kraji jsou oblíbené úseky řek zatím splavné

Dlouhotrvající sucho znamená velké komplikace i pro vodáky, sjízdných úseků na českých řekách je v těchto dnech jen málo. Tradičně dost vody má horní Vltava z Vyššího Brodu pod lipenskou přehradu, na ostatních řekách je situace horší, uvedl hydrolog Martin Pecha z Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). S opatrností je sjízdná dolní Jizera a Berounka, dolní úseky Ohře, Orlice a Opavy, některé části Ploučnice nebo Dyje pod Vranovskou přehradou a Novými Mlýny. Stále splavný je pro vodáky také dolní úsek Labe z Ústí nad Labem do Německa.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéZprávy

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook