Čt 13. 8. 2026Alena
Doprava

U dopravní nehody za Frýdlantem zasahoval vrtulník

RRedakce1 minuta čtení24. 8. 2015, 11:41
U dopravní nehody za Frýdlantem zasahoval vrtulník
U dopravní nehody za Frýdlantem zasahoval vrtulník

Vrtulníkem do liberecké nemocnice museli záchranáři transportovat řidiče automobilu, který v neděli havaroval v ulici Kodešova směrem z Frýdlantu na Předlánce. Svým autem vyletěl ze silnice a následně ho otočil přes střechu. „Jednotka poskytla poraněné osobě první předlékařskou pomoc až do příletu vrtulníku,“ řekl za frýdlantské hasiče Petr Čuban. Jen během neděle vyjížděli záchranáři k celkem třinácti nehodám v Libereckém kraji, při kterých se zranilo šest osob.

Napsal Michael Daněk

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Foto: Liberecký flašinetář je zpět. Podívejte se na fotky z prvního dne festivaluKultura

Foto: Liberecký flašinetář je zpět. Podívejte se na fotky z prvního dne festivalu

Na náměstí Dr. E. Beneše v Liberci odstartoval včera populární mezinárodní festival Liberecký flašinetář, který letos píše již svou 17. kapitolu. Do centra města zamířili muzikanti v dobových kostýmech z Česka, ale i mnoha dalších evropských zemí, aby rozezněli historické i moderní mechanické stroje. Pro všechny návštěvníky je celý festival přístupný zdarma a pokračovat bude i dnes. Podívejte se na fotogalerii z prvního dne.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéZprávy

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook