středa 13. listopadu 2019 Tibor

Ptejte se libereckého hoteliéra Lukáše Pytlouna

Ptejte se libereckého hoteliéra Lukáše Pytlouna
Jméno Lukáše Pytlouna netřeba příliš představovat. Místní hoteliér v posledních měsících zachraňuje zašlou chloubu města, hotel Imperial. Mimo to v Liberci provozuje čtyři hotely a dva penziony. Před pěti lety se Lukáš Pytloun stal nejlepším živnostníkem Libereckého kraje. Teď je připraven odpovídat na vaše otázky. On-line rozhovor s libereckým hoteliérem začíná v pátek 17. dubna ve 14:30. Své dotazy můžete psát už nyní.
Formulář odešlete stisknutím tlačítka <enter>.

Otázka
dobry den
Lucie Črchová

Otázka
Dobrý den nevíte co se děje u letiště??? plno policejnich aut kazdeho kontroluji atd? dekuji
iveta novakova

Otázka
Proč zaměstnáváte porsonál a
Pavel Mayer

Otázka
On-line chat skončil. Děkujeme za vaše dotazy.
Liberecká Drbna

Otázka
Dobrý den, ráda bych se zeptala, nakolik jste otevřený spolupráci se studenty na závěrečných vysokoškolských pracích?
Simona

Odpověď
Ano, to jsem. V minulosti u nás dělalo závěrečnou práci asi pět studentů.
17.4.2015 15:27:37

Otázka
Bude v hotelu Imperial nějaká část v retro stylu? Aby připomínala jeho minulost. V jakém obecně bude vytvořen duchu?
Barbora

Odpověď
Ano, bude. Necháváme dva pokoje v designu z roku 1986, kde budou i autentické zařizovací předměty a porcelán z té doby.
17.4.2015 15:26:49

Otázka
Je pravda, že máte něco splečného s Olgou Lounovou?
Jana

Odpověď
Ano, je to pravda, ale jenom praprababičku. Údajně byly sestřenice, ale tuto informaci si nemůžu ověřit. Rod Pytlounů pochází z Českého Dubu, Všelibic a Hodkovic nad Mohelkou. Právě její otec pochází z Hodkovic. Vzdálená příbuznost tam tedy asi bude.
17.4.2015 15:25:43

Otázka
Dobrý den, Vánoce jsem trávila u Vás v hotelu v centru Liberce. Celá rodina jsme si chtěli užít krásné Vánoce. Ubytování bylo luxusní.....ale co ta restaurace? Proč například o Štědrém dnu nemáte štědrovečerní menu....vybrali jsme si jídlo, ale jedním slovem bylo nechutné....dokonce jsme rizoto negro vraceli....restaurace doopravdy velmi kazí jinak naprosto úžasný image Vašeho hotelu.
Barbora

Odpověď
Mockrát děkuji za pochvalu a velice se omlouvám za nepříjemnost v restauraci. Každý má nárok na volno a samozřejmě nejlepší zaměstnanci mají velkou vyjednávací schopnost. Na vánoční svátky měl náš šéfkuchař volno a měli jsme půjčeného jiného. Teď máme nového, jmenuje se Martin Priesl a ten mi dělá jenom radost.
17.4.2015 15:23:50

Otázka
Dobrý den mám dotaz hezký usměv mimochodem nestačí má otázka zní můzu mít práci slušně bydlet a občas si někam zajit př přišla mi nabídka do prahy mol cz 75 na h plus 10 za docházku a 80 na ubytování ALE JEN NA JIMI DODANÉ TAKZE BYDLET SLUŠNÉ NEMŮŽETE A PROČ NE 80KČ OD FIRMI 10 ZA DOCHAZKU 10 MÍSTO PŘÍSPEVKU NA BYDLENÍ KDE MUSÍM BYDLET ZA 200 A VE DVOUCH TO JE BYZNYS TOHO CO TO VYMYSLEL TAKŽE BYCH MOHL MIT 100 A 200HODIN ČILI 20000TIS A MOŽNA EŠTE STRAVENKY CHETE NÁS OTROČIT ČI CHCETE DOBŘE NALAĎENE LIDI
Petr

Odpověď
Nabídek je celá řada. Máme problém sehnat kvalitní kolegy. Měsíční plat je vždy otázkou nabídky a poptávky na druh práce. Vždy bude jasné rovnítko: zaměstnanec chce vydělat, co nejvíc a zaměstnavatel naopak nabízí za pozici tolik, kolik se mu ještě vyplatí.
17.4.2015 15:19:15

Otázka
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak dlouho potrvá ještě rekonstrukce Imperialu, jaké ponese jméno a také kolika lidem přibližně tímto způsobem poskytněte zaměstnání a zda dáte příležitost mladým lidem pracujícím ve službách. Děkuji.
Nikol

Odpověď
První etapa by měla být dokončena do 30.6. 2015. Hotel se bude jmenovat Grandhotel Imperial. Stavíme především na mladých absolventech. Věkový průměr je méně než 30 let. Plánujeme vytvořit 22-26 nových pracovních míst. V případě, že byste chtěla posílit náš tým, neváhejte nás kontaktovat na novotnaz.pytloun@gmail.com.
17.4.2015 20:17:28

Otázka
Dobrý den pane Pytloun, chci se Vás zeptat, zda-jste již v mládí chtěl být úspěšný nebo to přišlo postupem času a Vaší pílí? Předem děkuji za odpověď
D. B.

Odpověď
Ano, chtěl, ale vůbec jsme nevěděl v jakém oboru. Osobně jsem si myslel, že budu úspěšný sportovec. To ale nevyšlo.
17.4.2015 15:09:00

Otázka
Dobrý den, chtěla bych znát váš upřímný názor, zda je možné se vyhnout v branži, jako je ta vaše, "šedé zóně"...Jistě víte, co tím myslím. Děkuji za odpověď"!
T.

Odpověď
Úplně nerozumím pojmu šedá zóna, ale domnívám se, že to má spojitost s registračními pokladnami. Pokud myslíte toto, tak my se registračních pokladen nebojíme. Naopak si myslím, že můžou trh narovnat. Malým řetězcům to může pomoci v konkurenčním boji s penziony.
17.4.2015 15:02:35

Otázka
Proč vaše reklamy hyzdí naše město, různé cedule, plachty, tyčky v kruhových objezdech. To jistě není legální forma reklamy. Tváříte se jako podnikatel, ale způsoby máte jak na asijské tržnici. Tato forma se nerovná seriozní firmě. Michal
Michal

Odpověď
Zřejmě se neshodneme, ale myslím si, že město hyzdí hlavně odpadky. Tyčky na kruhových objezdech mi přijdou vtipné. Když fouká vítr, tak na vás hezky mávají. Naposledy jsme je použili před osmnácti měsíci, tak děkuji za připomenutí.
17.4.2015 14:56:06

Otázka
Pane Pytloune, kde se v Liberci rád najíte? Nemyslím vaše podniky.
Helena Valenská

Odpověď
Těžká otázka. Mám-li si opravdu pochutnat, tak jdu do restaurace mezi Pražskou a Moskevskou ulicí na asijské jídlo. Nejraději si dám fresh jarní závitky nebo Pho Bo.
17.4.2015 14:53:58

Otázka
Dobrý den pane Pytloune, v první řadě Vám velmi fandím a jsem rád, že se tu najde někdo, kdo dokáže konkurovat kýčovitýmu Babylonu a jiným podobným hotelům. A nyní otázka na Vás. Zajímalo by mne, zda interier bude nést alespoň minimální známky původního interieru, či se vydáte zcela jiným směrem. Děkuje a zdraví Petr
Petr

Odpověď
Děkuji za pochvalu. Nosným motivem hotelu bude Pentagon. Interiér bude ale hodně moderní. Do třicátých let se vrátíme především názvy. Například Café Imperial a staročéská jizba bude i nadále staročskou jizbou. Co se týče dispozic, budeme nadále jako ve třicátých letech.
17.4.2015 14:49:46

Otázka
Vzpomínáte si, jak jste utratil první milion?
Petra Šíbrová

Odpověď
Nevzpomínám si. Jestli myslíte za sebe, tak nežiji na vysoké noze. Kupuji si ojetá auta a asi nejvíce jsem utratil za bydlení. Dům mám ale na hypotéku.
17.4.2015 14:45:48

Otázka
Na kolik vyjde rekonstrukce Imperialu?
Patrik H.

Odpověď
Cenu ještě nevíme. Rozpočet jsme oproti původním předpokladu museli navýšit. Za navýšení může kvalitnější vybavení a technologie.
17.4.2015 14:43:56

Otázka
Dobrý den, můžete upřímně říct, zda se v Liberci setkáváte s nekalými konkurenčními praktikami?
Karolína

Odpověď
Ano, s nekalými praktikami se v Liberci setkávám. Jmenovat ale nebudu.
17.4.2015 14:41:51

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.