středa 13. listopadu 2019 Tibor

Zeptejte se zpěvačky Báry Basikové v chatu na Drbně

Zeptejte se zpěvačky Báry Basikové v chatu na Drbně
Už v sobotu 9. listopadu proběhne v libereckém obchodním domě Brouk a Babka druhý ročník VIP bazaru, který zastřešuje známá česká zpěvačka populární hudby a maminka tří dětí paní Bára Basiková. Právě jí můžete pokládat otázky v chatu na Drbně. Bára Basiková vám na vaše dotazy odpoví během úterního večera.
Formulář odešlete stisknutím tlačítka <enter>.

Otázka
DOBRY DEN JA JSEM DAVID
DAVID OVARY

Otázka
Dobrý večer, dnes jse viděla v televizi Váš bazar v Liberci, budete mít ještě před vánocemi třeba v Praze nebo někde jinde. Děkuji a přeji krásné dny.
Marie Kabelova

Otázka
Pokládání otázek skončilo. Děkujeme.
Liberecká Drbna

Otázka
Zdravím vás, jak jste se vlastně k hudbě dostala a v kolika letech?
Pavel

Odpověď
Odmalička jsem hudbu milovala a ráda zpívala. Ve čtyřech letech jsem začala v Kuhnově dětském sboru, potom pokračovala v Lidové škole umění. V devatenácti jsem nastoupila jako vokalistka v rockové formaci Precedens a pak už následovala profesionální dráha.
8.11.2013 08:09:23

Otázka
Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala jak zvládáte karieru a výchovu syna?? Děkuji :)
Dagmar H.

Odpověď
Velice dobře. Snažím se vybírat si jen takové projekty, které mají smysl, ostatní nabídky odmítám a jsem doma se synem. Protože to má větší hodnotu než stát na jevišti.
8.11.2013 08:09:09

Otázka
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jak vzpomínáte na začátky s Precedens ? Chtěla by jste ještě zažít tu atmosféru té doby? (Myslím tím hudební atomosféru:-) ) Díky.
Marek P

Odpověď
Ta doba byla úžasná, intenzivní, opravdová. Vzpomínám na ni velice ráda, ale některé podmínky byly zoufalé a zoufalá byla i tehdejší totalita.
8.11.2013 08:08:54

Otázka
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, jestli hodláte dělat další akce v podobě hvězdných bazarů a podobně.
Martina E.

Odpověď
Samozřejmě. Dobročinnosti a pomoci není nikdy dost. Ráda vyhovím požadavkům na podobné charitativní nebo benefiční akce.
8.11.2013 08:08:39

Otázka
Dobrý den, moc ráda bych věděla zda 9.11.2013 budete zpívat na Hvězdném bazaru 2? Děkuji
Kristýna

Odpověď
Nebudu, ten den jsem za prodavačku.
8.11.2013 08:08:15

Otázka
Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, kdy Vás napadla myšlenka Hvězdného bazaru v Liberci? A co Vám tato akce dodává za inspiraci?
Lucka

Odpověď
Jen pro upřesnění - bazar má název VIP BAZAR, protože obdobné projekty s názvem Hvězdný bazar už běží v Praze. S kamarádkou provozujeme druhým rokem internetový obchod Celebrity Bazaar, kde nakupujeme a prodáváme oblečení, boty a doplňky českých celebrit. Oslovila nás paní Martina Motshagen, organizátorka obou libereckých bazarů, jestli bychom nechtěly se zbožím přijet do Liberce. A podařilo se hned napoprvé. Akce měla velký úspěch a ohlas.
8.11.2013 08:07:45

Otázka
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak se Vám spolupracovalo se studenty Střední průmyslové školy textilní při realizaci prvního ročníku VIP bazaru? Děkuji
Alena Benešová SPŠT Liberec

Odpověď
Velice dobře. Byli ochotní, skromní a pracovití. Proto s nimi spolupracujeme znovu.
8.11.2013 08:07:24

Otázka
Dobrý den, můžu Vás požádat o komentář ke spolupráci se Střední průmyslovou školou textilní v Liberci ohledně hotovení modelu pro přímý přenos na TýTý? Děkuji
Jana Kočí SPŠT Liberec

Odpověď
Na prvním libereckém bazaru byly prezentovány modely studentů SPŠT, a protože se mi jeden z nich velice zalíbil, požádala jsem o jeho zhotovení pro mne přímo na míru. Tím jsem mohla odprezentovat skvělou práci studentů a především jejich profesorky Lucie Holé.
8.11.2013 08:07:08

Otázka
Paní Basiková, jaká je vaše vize? Do kolika plánujete pěveckou kariéru?
Lubomír Havlík

Odpověď
O tom nepřemýšlím. Až budu mít pocit, že nemám co nabídnout a je potřeba uvolnit místo mladším, odejdu. Doufám že včas a s noblesou.
8.11.2013 08:06:55

Otázka
Báro, jak to, že se udržujete v tak dobré kondici?
Hanka

Odpověď
Nevím, nijak to neřeším, občas si jdu zacvičit, občas si hlídám stravu. Ale asi nejvíc záleží na psychice, dobrém rozpoložení.
8.11.2013 08:06:38

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.