Čt 13. 8. 2026Alena
Fotbal

Slovan zrušil diskusi na webu. Fanoušci mohou debatovat na sociálních sítích, zní z klubu

Luboš Vrabec1 minuta čtení30. 3. 2017, 14:42
Ilustrační foto
Ilustrační foto · Foto: fcslovanliberec.cz

Hodně vzruchu přinesla středa ohledně fotbalového Slovanu Liberec. A tentokrát nešlo o výkony na hřišti, ale o něco trochu jiného. Slovan totiž spustil nový web, kde zaujmou například podrobné statistiky hráčů. Jenže se nedostalo na fanouškovské diskusní forum, klub se ho na svou novou oficiální prezentaci rozhodl nezařadit.

Tohle rozhodnutí vzbudilo poměrně velký ohlas, pro řadu fanoušků bylo forum jediným důvodem, proč webové stránky klubu vůbec navštěvovat. Jenže Slovanu se diskuse na jeho webu nelíbila a měla ho poškozovat.

„Chování a vyjadřování diskutujících na našem fóru bylo bohužel na úrovní podobných anonymních diskuzních fór. Do nových webových stránek jsme se proto rozhodli diskusní fórum vůbec nezařadit,“ uvedl mluvčí Slovanu Lukáš Váňa.

Podle něj mají fanoušci diskutovat na sociálních sítích. „Marketing našeho klubu dostal za úkol denně reagovat na slušné a věcné dotazy v sekci Ptejte se,“ doplnil.

Debaty o zrušení diskuse se objevily po vystoupení ředitele klubu Libora Kleibla na losování čtvrtfinále domácího poháru, po kterém to od řady fanoušků nevybíravě schytal. Forum bylo dlouhodobě kritické k vedení klubu, zmíněný případ byl ale zřejmě poslední kapkou. S novým webem tak Slovan začíná novou éru bez diskuse.

A není to nic neobvyklého, forum na svém oficiálním webu nemá například ani Sparta nebo Plzeň a před několika lety přistoupilo ke zrušení diskuse i vedení Bílých Tygrů.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Zatmění nadchlo i v Libereckém kraji. Na kopce vyrazily davy lidíSpolečnost

Zatmění nadchlo i v Libereckém kraji. Na kopce vyrazily davy lidí

Připravit speciální brýle nebo svářečské sklo a vyrazit na kopec, Ještěd nebo jinou vyvýšenou lokalitu. Takový program si na středeční večer připravilo mnoho lidí nejen v Libereckém kraji, kteří se vydali pozorovat vzácný jev částečného zatmění Slunce. Měsíc zakryl až přibližně 85 procent naší nejbližší hvězdy.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéZprávy

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook