St 12. 8. 2026Klára
Fotbal

Trpišovský po porážce v Braze: Pro naše hráče mám jen samá slova uznání

Michael Daněk1 minuta čtení27. 11. 2015, 8:18
Jindřich Trpišovský
Jindřich Trpišovský · Foto: Jaroslav Appeltauer

Fotbalisté Slovanu ve čtvrtečním zápase s Bragou sahali v prvním poločase po vítězství a ještě v devadesáté minutě nic nenasvědčovalo tomu, že by nevybojovali bod za remízu. Nakonec odlétali do Čech bez bodů, když poprvé v letošní Evropské lize venku prohráli. Hráči přesto podle trenéra Jindřicha Trpišovského předvedli maximum.

„Pro naše hráče mám jen samá slova uznání. Byli jsme v takovém stavu, že naskočili i kluci, kteří by jindy kvůli zranění hrát nemohli. Dokonce i na lavičce jsme měli dva tři hráče, kteří by do zápasu naskočit nemohli,“ řekl na pozápasové tiskové konferenci.

Hráči podle něho bojovali doslova do posledního dechu. „Přestože by remíza nic neřešila, trochu mě to nyní mrzí, sahali jsme po dobrém výsledku. V první půli jsme hráli velmi dobře, ale po poločase už jsme neměli síly. O to víc mi je líto, že přestože se kluci úplně vyždímali a zápas oddřeli, nemají nakonec ani odměnu v podobě remízy,“ uzavřel.

Slovan tak s Bragou prohrál i v druhém utkání a o postup si to rozdá při prosincovém utkání s Marseille. Čtvrteční porážka byla pro liberecké také první ztrátou bodů ve venkovních utkáních letošní Evropské ligy.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Hluk z Turówa byl při dalším měření nižší. V jednom případě ale limit překročilSpolečnost

Hluk z Turówa byl při dalším měření nižší. V jednom případě ale limit překročil

V květnu probíhalo další měření hluku z hnědouhelného dolu Turów. Konkrétně šlo o Uhelnou a také Oldřichov na Hranicích. Hodnoty při něm byly nižší než při prvním letošním měření, v jednom případě ale v Uhelné limit překročily.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéZprávy

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook