Čt 13. 8. 2026Alena
Fotbal

Chrastava se Štajnerem v sestavě vybojovala bezbrankovou remízu se Slovanem

Michael Daněk1 minuta čtení9. 1. 2016, 19:30
Chrastava se Štajnerme v sestavě vybojovala bezbrankovou remízu se Slovanem
Chrastava se Štajnerme v sestavě vybojovala bezbrankovou remízu se Slovanem · Foto: Jaroslav Appeltauer

Překvapivě bez branek skončilo sobotní přípravné utkání Slovanu s chrastavským Spartakem. Vyrovnaný zápas na umělé trávě v jabloneckých Břízkách přinesl několik velkých šancí, na branku ale diváci čekali marně. Proti svému bývalému klubu si zahrál Jiří Štajner, který od loňského roku obléká chrastavský dres.

V úvodu utkání zahrozil před chrastavskou svatyní Sýkora a Shala. Ani jedna ze střel ale nenašla svůj cíl a rázem se hra přenesla na druhou stranu. Štajner při souboji ve vápně upadl a marně se dožadoval penalty.

Do druhého poločasu vyběhla na trávník téměř kompletně obměněná jedenáctka Slovanu. Jednu z největších šancí si hned po výměně stran vypracoval Rabušic, který po zákroku Ziky dorážel do téměř prázdné branky. Ani jeho akce ale nepřinesla kýžený výsledek.

Liberečtí byli celé utkání lepším týmem, ale na brankový úspěch marně čekali i v posledních minutách, kdy se do balonu opřel například Švejdík. Oba týmy se tak rozešly po bezbrankové remíze.

FC Slovan Liberec – TJ Spartak Chrastava 0:0

Sestavy: Liberec: 1. poločas: Hladký – Sýkora, Pavelka, Shala, Hovorka, Mudra, Machuča, Bakoš, Delarge, Pokorný, Vůch. 2. poločas: Koubek – Bláha, Coufal, Sýkora Rabušic, Švejdík, Cal, Jefremov, Bartl, Bartošák, Kusič. Chrastava: Zoul (46. Zika) – Kopecký, Uzel, Žemlička, Henzl, Volf, Rozmajzl M., Kos, Kouba, Beneš, Štajner

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Hluk z Turówa byl při dalším měření nižší. V jednom případě ale limit překročilSpolečnost

Hluk z Turówa byl při dalším měření nižší. V jednom případě ale limit překročil

V květnu probíhalo další měření hluku z hnědouhelného dolu Turów. Konkrétně šlo o Uhelnou a také Oldřichov na Hranicích. Hodnoty při něm byly nižší než při prvním letošním měření, v jednom případě ale v Uhelné limit překročily.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéZprávy

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook