St 12. 8. 2026Klára
Hokej

Tygři v Olomouci nejprve otočili, pak ale padli po nájezdech

Luboš Vrabec1 minuta čtení23. 11. 2018, 20:58
Ilustrační foto
Ilustrační foto · Foto: Bílí Tygři Liberec

Bod za prohru 2:3 po nájezdech si připsal Liberec v zápase v Olomouci. Po první třetině by ho jistě bral, ve druhém dějství ale skóre otočil a zdálo se, že by mohl i zvítězit. Jenže domácí dokázali vyrovnat a v nájezdech získat bonusový bod.

Liberečtí neodehráli dobrou první třetinu, Olomouc byla všude dříve a měla šance, nakonec ale využila pouze jednu, když se trefil Skladaný.

Druhou třetinu ale nastoupil jiný tým Bílých Tygrů. Byl jich plný led a postupně otočil brankami Jelínka a Zachara na 2:1. Ve třetí třetině ale domácí dokázali srovnat a šlo se do prodloužení.

V něm nejprve domácí několika skvělými zákroky zachránil Konrád, pak jel na Willa Strapáč, ale i hostující gólman se předvedl.

A tak došlo na nájezdy. V nich byly šikovnější domácí, vítězný nájezd proměnil Nahodil.

HC Olomouc - Bílí Tygři Liberec 3:2sn (1:0, 0:2, 1:0 - 1:0)

Branky a nahrávky: 16. Skladaný (Laš, Dujsík), 47. Irgl (J. Galvas), rozh. náj. Nahodil – 23. P. Jelínek (Redenbach, L. Hudáček), 33. M. Zachar (Šmíd, Jeník) Rozhodčí: Hradil, Kubičík – Lučan, Kis. Vyloučení: 5:2 Využití: 1:1 V oslabení:0:0. Diváci: 4 313. Střely na branku: 29:32.

Olomouc: Konrád (Lukáš) – Ondrušek, J. Galvas, Švrček, Vyrůbalík, Jaroměřský, Dujsík, Staněk – Burian, Strapáč, Irgl – Ostřížek, J. Knotek, V. Tomeček – Holec, Nahodil, Jergl – Laš, Skladaný, Mráz.

Liberec: Will (Schwarz) – Doherty, Šmíd, Stříteský, Derner, T. Hanousek, Ševc, Maier – L. Hudáček, Redenbach, Birner – Lenc, Filippi, Ordoš – Valský, P. Jelínek, L. Krenželok – Jeník, J. Vlach, M. Zachar.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Proč už nechcete chovat bílé tygry, ptají se návštěvníci. Liberecká zoo vysvětlujeSpolečnost

Proč už nechcete chovat bílé tygry, ptají se návštěvníci. Liberecká zoo vysvětluje

Bílí tygři byli dlouhá léta ikonou liberecké zoo. Do zahrady pod Ještědem přijeli v roce 1994, v roce 2018 ale vedení zoo oznámilo, že s jejich chovem končí. Tedy, že je nebude dále rozmnožovat, i když jedna tygřice je v zoo stále k vidění. Přestože od té doby uplynulo už 8 let, lidé se stále hojně ptají: Proč už nechcete bílé tygry chovat? A zoo vysvětluje.

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravenéZprávy

VOLF, PRIOR a Hitrádio Faktor pomohou dětem vstoupit do školy připravené

Padesát tři dětí ze čtyř jihočeských dětských domovů může zahájit nový školní rok s potřebnou výbavou. Zákazníci PRIORu jim mohou od 12. do 26. srpna darovat balíček školních potřeb připravený firmou VOLF kancelářské potřeby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook