Aktuálně

V Pihelu boural mladík s čerstvým řidičákem. Bilance: 8 zraněných, 2 těžce více...

Naivní divadlo uvede v sobotu novou inscenaci Vánoce aneb Příběh narození více...

Liberecký kraj letos Ještěd koupit nestihne více...

Náraz koloběžkou do sloupu nepřežil dvaapadesátiletý muž, jeho tělo našel kolemjdoucí

Tragické následky měla páteční projížďka na koloběžce pro dvaapadesátiletého muže z Prahy. Ten podle našich informací po páté hodině odpolední narazil do sloupu ve Světlé na Semilsku. Náraz měl pro muže fatální následky. Jakákoliv resuscitace přivolanými záchranáři byla už zbytečná, muž na místě zemřel.

K nehodě došlo za odbočkou na Pustiny. „Právě tam nalezl náhodný svědek zraněného muže nehybně ležícího poblíž komunikace. Po příjezdu Zdravotnické záchranné služby konstatoval její lékař u muže smrt,“ dodala mluvčí policie Vlasta Suchánková.

Semilští policisté, kteří na místo přijeli, podle zatím předběžného šetření zjistili, že muž jel na koloběžce a následně zřejmě narazil do sloupu. Tím si způsobil zranění na hlavě, která pro něho byla smrtelná. „Policisté rovněž zjišťovali totožnost mrtvého. Zhruba po třech hodinách zjistili, že se jedná o dvaapadesátiletého muže z Prahy. Následně pak tuto tragickou událost sdělili policisté blízkým příbuzným zemřelého,“ doplnila mluvčí.

Okolnosti tragické nehody jsou předmětem šetření, konkrétní příčinu smrti by měla zjistit nařízená soudní pitva.

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky Světlá, policie, nehoda, koloběžka, smrt, sloup, Praha, okres Semily

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.