Aktuálně

Liberecká zoo se bude dočasně starat o lvici Elsu, odebranou z nelegálního chovu Karlose Vémoly více...

Liberecký kraj chce podle hejtmana Půty vyřešit krizi na jabloneckém gymnáziu více...

Rekonstrukce Vítězné finišuje, kvůli pokládce finálního asfaltu je znovu pro dopravu uzavřena více...

Odpůrci I/35 Českým rájem obvinili autora studie z podvodu, Valbek to odmítá více...

Koupaliště Vápenka v Liberci letos asi v provozu nebude, areál je na prodej více...

Policisté už třetím týdnem pátrají po tomto muži. Jeho telefon je nedostupný

Už třetím týdnem pátrají policisté po muži z Liberecka, kterého vidíte na fotografii. Jde o jednašedesátiletého Vladimíra Gleska. Naposledy jej viděla jeho žena 17. července, kdy po osmé hodině ráno odjel svým vozem Fiat Marea modré barvy s registrační značkou PD 621 DH. Od té doby není po muži původem ze Slovenska ani vidu ani slechu.

„Jak sdělil, měl odjet, po dohodě se zaměstnavatelem, na služební cestu. Ten jej ale na žádnou nevyslal,“ řekla mluvčí policie Vlasta Suchánková.

Podle informací družky nebyl muž v posledních dnech v dobrém psychickém stavu. Má u sebe mobilní telefon, ten je ale stále nedostupný. Z obavy o jeho zdraví a život se proto žena obrátila s žádostí o pomoc na policii. „Opatření, která se v souvislosti s jeho vypátráním realizovala, byla zatím neúspěšná. Žádáme proto o spolupráci i veřejnost,“ dodala Suchánková.

Pokud někdo muže či vozidlo viděl a ví, kde se nachází, ať kontaktuje linku 158 nebo přímo policisty na kterékoliv služebně.

Vladimír Glesk je vysoký 174 až 176 centimetrů, je střední postavy a má šedé vlasy a knír.

Chceš mít přehled o tom, co se děje kolem tebe?

Štítky pátrání, policie, Liberec, Vladimír Glesk, Fiat Marea, Slovensko, Liberecký kraj

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.

Pošli tip na kulturní akci

Publikace zaslané kulturní či sportovní akce není garantována a vždy o publikaci rozhoduje redakce.
Zasláním tipu do redakce zároveň deklaruji, že mám svolení s užitím fotografie.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami, etickým kodexem a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

O jaký newsletter máte zájem?

Vyber jednu, nebo více možností a my se postaráme o to, aby do emailu přišly jen zprávy, které tě zajímají.

Napište první písmeno abecedy.